Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit szólnának a...

Szerintetek mit szólnának a szüleim ha vennék egy e-cigit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dohányos, eddig életemben kb 5 darabot szívtam el, 18 vagyok. Tudom vannak káros hatásai az eciginek, de azért akarok venni, mert meg szeretnék tanulni karikákat fújni. Először vizipipára gondoltam de azt olvastam h károsabb mint a cigi. Szülők, mit szólnátok?
2015. aug. 12. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy csak ezért rászokni irtó nagy baromság :D
2015. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
E cigire nem lehet rászokni. Ha meg valaki mégis rászokik, semmi baja nem lesz.(csak ha valami nem biztos eredeú cucccot vesz)
2015. aug. 12. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizipipa nem károsabb. Káros, de az a legkevésbé károsabb módja a dohányzásnak... Plusz ha te csak karikák fújására akarod használni, akkor a vizipipa a te cuccod. Sokkal jobb füst, ízes.
2015. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatod. Viszont a kérdésem akkor az hogy a szülők mit szólnának hozzá
2015. aug. 12. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább VP-t javaslom, shiazoval. Tkp. párát szívsz, nem bánt, maximum az élmény az, ami addiktív.
2015. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nagykorú vagy, ilyen szempontból nem mindegy, mit szólnának hozzá az ősök? Ártani nem ártasz vele senkinek.
2015. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Neked milyen szüleid vannak? Te ismered őket nem? Szopjam ki a kisujjamból? Ülj le velük, mond el mit szeretnél, mennyire káros is ez, de te tényleg szeretnéd. Aztán vagy tetszik nekik vagy nem. Én pillangókést vettem még anno, hogy dobáljam meg trükköket csináljak. Káros volt? Igen mert vágta keményen a kezem. Örültek szüleim neki? Nem, mert tett kárt bennem. De elfogadták, mert látták hogy nagyon szerettem játszani vele.
2015. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez annyira szülőfüggő.. nem lehet normális választ adni. :D a levágja a kezedigtől a megölelgetig akármi megtörténhet. Az eddigi tapasztalataid alapján milyennek ismerted meg a szüleidet?
2015. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolkozz mar el kerdezo...honnan tudjuk? Beszeld mrg beluk, nem mi ismerjuk a szuleidet.
2015. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jolvan :D nagyon kedvesek és engedékenyem a szüleim csak erre nem tudom mot szolnanak :D
2015. aug. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!