Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez nagyon rosszul esett....

Ez nagyon rosszul esett. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem magamnak 1l narancs és 1l alma levet, és 6 flakon üditőt a saját pénzemből, mert anyámék azt mondták, hogy van pénzem, fizessem abból. Még van kb 1000-1500forintom abból, amit nyárimunkával kerestem. Vasárnap este elmentem nagymamámhoz, ma jöttem haza. Anyám valószínüleg odaadta az egyik üveg üditőt a húgomnak, amire azt mondta, hogy ő itta meg, de szerintem tesóm, és megitta az almalevemet, amit azért raktam be a hűtőbe, hogy majd tudjak inni belőle. Az almalé helyrtt vett egy őszibarack-narancs levet, amit szeretek, de nem azért vettem ALMA levet, hogy ŐSZIBARACK-NARANCS levet igyak. De mindig az van, hogy én hozzá se nyúlhatok tesóm italához, édességéhez, de ő védi tesómat, ha az enyémet issza meg. És azért fáj ennyire, mert alig volt pénzem, de azért abból vetett3k meg, tesómmal meg nem vetették meg a saát pénzéből amit ő akart, azután meg azt is megitták, amit vettem, és csak röhögött... Most azon gondolkozok, hogy van a hűtőben egy colájuk, és hogy azt megiszom este. Szerintetek az jó bosszú lenne?
2015. aug. 12. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem az igazi, mert tele van koffeinnel, és nem fogsz tudni aludni, de amúgy igen, az alapötlet jó.
2015. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

A tesód gondolom még nem tud diákmunkát vállalni, és shát bocsi, de 11 dbot vettél mindkettőből, abból egy dbot sajnálsz a tesódtól, hogy megivott? Ez nem igazán vall testvéri szeretetre. A szüleid szerintem, azért védik még, hogy erre rávezessenek téged. Egyébként se értem, hogy ha olyan kevés pénzed volt és utána otthon se voltál miért vettél annyi innivalót, víz már nem fekszik? :)

A bosszú egyébként nem jó tanácsadó, és ahogy előző írta a kóla egészségtelen, ha sokat iszol belőle egyszerre akár rosszul is lehetsz tőle, ebbe a melegbe meg pláne, mivel nagyon cukros stb.

2015. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Tanulság: legközelebb a nehezen megkeresett kis pénzedet ne ilyesmire költsd el, érd be vízzel, az a legjobb amúgy is. Plusz ne irigykedj, ne sajnálj másoktól vmit, amiből sokad van. De keveset sem. Pláne ne a testvéredtől.
2015. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Először én is 11-nek olvastam, de szerintem 1 literre kell gondolni, plusz a hat flakonra, amit utána írt. Mondjuk azt nem értem, minek tárazol be ennyi üdítőt.


Ezzel együtt kicsit azért túlzásba esel ezzel a agy világfájdalommal egy liter almalé fölött.

2015. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Vegyen magának a húgod.

Dugd el valahova az egészet, mondjuk a szekrénybe.

2015. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

#2 nem tizenegy darab, hanem egy liter.

Amúgy én értem a kérdező problémáját, szerintem bosszuld meg, mert akkor érzik, milyen zavaró ha "ellopják" a másik dolgát.

2015. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor,hűtő kinyit, és habzsi-dőzsi....
2015. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Apentát vettem magamnak, és azért 6 flakonnal, mert így volt akciós a tescoban. És azért vettem, mert szeretem, és néha szoktam inni. De lehet, hogyaz apentát is anyám itta meg. Én szeretem a testvéremet, de nem szeretem ha a cuccaimat piszkálja. Ha anyám felhívott volna telefonon, megkérdezni, akkor odaadtam volna. Vagy legalább almalé helyett almalét vett volna, és az apentát ia pótolta volna. De nem, csak röhögött.
2015. aug. 12. 21:21
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Milyen család az, ahol mindenki saját pénzen vásárol élelmiszert és a hűtő tele van "enyém", meg "tiéd" meg "övé" italokkal és kajákkal? Nektek mi a problémátok, most komolyan?? Hogy fajultak idáig a dolgok? N32
2015. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Ok, a 11es témát tényleg nem egy liternek láttam :), így más képlet van kicsit. Bár a testvéri szeretetet fenn tartom továbbra is. Amit egyébként mindig először az idősebbnek kell tanúsítania a fiatalabb felé.
2015. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!