Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul élmény volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul élmény volt, miért csinálta?

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk, utolsó osztálykirándulás, és úgy gondoltam, itt a legjobb alkalom, hogy ráhatjsak osztálytársnőmre, akivel mindig csak kerülgettük egymást, de volt pár érdekes mozzanat, max flörtkategóriának nevezhető.

Be kell vallanom, istenesen beb--ztam, és a lány is elég bódult volt, aztán történtek dolgok.

Lényeg a lényeg, ott tartottunk, hogy szinte már csak a szex nem történt meg, ekkor ő elkezdett sírni, és elrohant.

Próbáltam azóta beszélni vele, kerül. Nagyon kerül, még a szemembe sem igazán néz.

Volt egy kisebb buli a hétvégén, ott voltunk, együtt, nagyon kicsípte magát, mély dekoltázs, eszméletlenül jól nézett ki.

Persze odamentem, köszönni neki, és leplezetlenül méregettem, mondtam is, hogy nagyon gyönyörű. Erre kissé érdekes arcot vágott, kiment az utcára, és felvette a pulóverét. Kérdeztem, hogy mi a baj, azt mondta, hogy fázik.

Utána egész este pulóverben volt, és nagyon erős a gyanúm, hogy én váltottam ki ezt belőle.

Undorodik tőlem? Utál? Mi rosszat tettem és hogy tehetném jóvá?


2015. ápr. 1. 18:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat. *rossz élmény volt*
2015. ápr. 1. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, utál... mégpedig azért, mert rájöttél egy gyengeségére :D

Ez persze nem a te hibád...

2015. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lerohantad szegénykét, mint hülye század a lakatlan szigetet.

Megijedt Tőled és saját magától, a felszínre hozott vágyaitól.

Ha őszintén szereted/szeretnéd Őt, akkor kérj Tőle bocsánatot és reméld a legjobbakat!

Azt viszont ne feledd, a döntés már nincs a kezedben!

2015. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!