Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek rosszul esne ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha ezt csinálta volna a párotok? (lent)

Figyelt kérdés

Szombaton elmentem a barátomékhoz mert amúgy is hétvégente szoktunk találkozni de most malacot vágtak (úgymond disznóvágás) és hát segíteni mentem el. Egész nap megállás nélkül segítettem, sürögtem-forogtam,úgy,hogy még nem is voltam 1x sem disznóvágáson és kibírtam mindenféle finnyogás és rosszullét nélkül. Fél 5től éjjel fél 2ig fent voltam. Már vagy 1 hónapja mondta, hogy lesz egy buli ahova csak férfiak mennek mert ez ilyen autószerelős banzájn nem lesznek sem nők sem semmi. Egész nap furcsán viselkedett velem csak néha jött oda. Este még azt mondta hogy ő nem fog elmenni nincs kedve mi meg rábeszéltük a szüleivel meg a húgával,hogy menjen csak el. Oké,vitt kostolót,felöltözött fél óra múlva felhív hogy hoz majd sütit meg nemsokára jön mondom oké maradj csak mert nem voltam féltékeny hiszen nem voltak ott nők(legalábbis nekem ezt mondta).Még mi lent maradtunk dolgoztunk tovább hullafáradtan felmentem ettem,fürödtem,hajat mostam. Hazaállít 2órával később úgy hogy már volt benne pia közli hogy visszamegy mert tök jó meg beszélgetnek hogy én is menjek el.Pizsamába voltam addigra már és vizes hajjal.Én meg kiborultam hogy nem tudom hogy képzeli mert nem erről volt szó elvesztettem a fejem elkezdtem vele kiabálni,mondtam hogy nem megyek vele ő pedig hogy majd mindjárt jön és elment.Utána az apja elkezdett oktatgatni hogy ne legyek gyerek meg nem nőzni ment hanem beszélgetni meg a munkaügybe meg stb.Persze megértem hogy ez csak munkaügy de hazajön részegen és minden nélkül itt hagy. Meg hogy ő mennyire velem akar lenni és jön haza hozzám. Teszem hozzá,hogy estére jól megbetegedtem. Nem bírtam lenyugodni,utána egy csomószor hívott.Aztán mondta hogy jön hazafele de még fél óra múlva sem volt itthon.Na mondom most lemegyek lesz ami lesz nekem nem fog hazudozni hogy elindult és még hallom a zenét meg a hőbörgést a háttérben. Nem azért mentem le,mert ellenőrizni akartam vagy kicsapni a balhét hanem hogy részegen ne feküdjön el valahol. Én meg betegen,még alig megszáradt hajjal felöltöztem és lementem elé.Pont kerültünk egymást de felhívott és akkor még mehettem vissza,félúton találkoztunk.Be volt rúgva,alig tudott menni én vezettem majdnem csak haza én meg nem bírtam megállni,hogy ki ne osszam.Tudom,hogy részeg emberrel nem szabad leállni mert felesleges de marhára ki voltam rá bukva. Ő meg hajtotta szövegét hogy esküszik az ÉN életemre,hogy nem csinált semmit nem akart megbántani, csak munkaügybe ment le meg hogy nem akarta megbántani az unokatestvérét,aki adja neki a munkát.Hazamentünk,kissé kijózanodott,beszélgettünk de durván viselkedett velem és azóta is bánt.

Nem eltiltani akarom mindentől csak ő rosszabb nálam én nem mehetek el sehova nem beszélhetek fiúhaverokkal se meg még nem mentem el nélküle sehova.Félt mindentől,jobban mint én őt.De nem vártam volna,hogy így viselkedik velem.


Szerintetek én reagálom túl vagy igazam van?

Bocsánat a hosszú szövegért de csak így érthető!

19/l (2 és fél éve vagyunk együtt)


2014. dec. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl.
2014. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt megbeszélve h mész vele, miért is várja h azonnal ugorj és menj vele? Ezt nem értem. Ha utána meg bunkó volt, akkor hagyd a fenébe. Nekem ez az egész nem tetszik amúgy se. Ha a pasim mással akar piálni, el se megyek hozzá, majd találkozok vele ha ráér.
2014. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, erőszakos volt? Mert ha csak simán mondta, hogy menj vele, akkor nem tudom ez miért baj, miért kellett kiborulni. Az meg, hogy többet ivott a kelleténél az előfordul, ha nem gyakori az ilyen eset, akkor nem kéne nagy ügyet csinálni belőle. Mi is iszogatunk, ha összejövünk haverokkal.
2014. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az lejön a történetből hogy nem egy bízható ember, és inkább iszik és ott hagy téged, miközben nem erről volt szó... Nem becsül meg. Viszont neked már nem enged semmit se. Ez nem egy jó kapcsolat így. Megkellene próbálni megbeszélni ezeket, ezen kívül neked kell érezned, hogy akarsz-e ilyen kapcsolatot hosszútávon, eltudod-e nézni neki ezeket, ha nem képes változtatni rajtuk. Érdemes-e harcolni érte egyáltalán..
2014. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!