Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek úgy hétvégére...

Ti elengednétek úgy hétvégére nyaralni a gyermeketeket az apjával, hogy amúgy nem boldogul vele? Én vagyok túl aggódós?

Figyelt kérdés

A Velencei tóhoz mennének le hétvégére a férjem és néhány haverja. A férjem felvetette, hogy levinné a legnagyobb fiunkat (6 éves) kicsit nyaralni.

Amúgy szokta őket játszótérre vinni, meg mászkálnak a városban, de max 1-2 órát. Ha valami tennivaló van, az az én feladatom. Ez lenne az első közös többnapos programjuk.

Én félek elengedni vele a fiunkat, mert ott biztos sörözgetni fognak és ismerve a férjemet, mivel ritkán iszik, 3 sör után azt sem tudja milyen nap van. A férjem viszont azt mondja, csak én aggódom túl a dolgot, ott lesznek a többiek is, majd ők figyelnek rá, ha ő nem tud.


Szerintetek is csak én aggódom túl a dolgot?


2015. aug. 13. 18:26
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan engedd el
2015. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szültél neki egy gyreket, akkor csak elég érettnek tartottad arra, hoyg el tudja látni pár napig. Föleg egy 6 éves már nem olyan pici.
2015. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom, a többiek közül ki mennyire fog padlót fogni. Az egyik srác 30. szülinapját ünneplik és ezek a bulik nem szoktak családias hangulatban telni, ezért is nem mehetnek rá barátnők, feleségek.

Igen, a 6 éves nem kicsi, de a beszédével bajok vannak (SNI). Idegenekkel nem nagyon tudja magát megértetni.

2015. aug. 13. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

"ott lesznek a többiek is, majd ők figyelnek rá, ha ő nem tud. "


Ezért nem engedném el. Ha nincs benne annyi felelősségérzet, hogy visszafogja a piálást, mert a 6 éves gyerekre egy tóparton még akkor is figyelni kell, ha tud valamennyire úszni (ráadásul a hétvégén vihar várható), akkor ne akarjon gyereket magával vinni, a haverok nem pótolják az apát. Mért pont ők figyelnének rá, ha apukának se fontos?

2015. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy bocs, de alapból nem értem, mit keresne egy 6 éves gyerek egy vedelős-fekvehányós kanmurin. Szép kis nyaralás, tényleg...
2015. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapjáraton elengedném az apjával pár napra, de piálós pasis buliba én nem való 6 éves gyerek. Nekem nagyon nem jön össze a kép. Főleg, ha csak ő vinne gyereket a társaságban.
2015. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

El kéne döntened, hogy apát szeretnél a gyerekeid mellé, vagy csak spermadonor kellett.

Igen, túlaggódod.

2015. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Epp azert kell tobb ilyen program hogy boldoguljon vele.

En is voltam nyaralni a ket lanyommal az anyjuk nelkul (3 ill 1 evesek) egy hetet.


Az a mondat viszont elgondolkodtatna hogy "majd a tobbiek figyelnek ra ha o nem tud". Nem, nem a tobbiek dolga, o az apja, o felel erte.

2015. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!