Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek a gyermeketeket...

Elengednétek a gyermeketeket olyan nagyszülőkkel nyaralni ahol az nagypapa egész nap fröccsözik reggeltől estig a nagymama meg minden este megiszik egy üveg bort?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én biztosan nem, főleg ha még kicsi a gyerek!
2014. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Gondolod lesz olyan válaszadó, aki azt fogja írni,h "igen"?
2014. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 éves a fiam
2014. márc. 17. 09:03
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

én elengedném, engem is elengedtek az egész nap fröccsözö nagyszüleimhez :D gyerekként semmit nem érzékeltem az egészböl, imádtam öket! én sose láttam öket részegen, persze akkor azt se tudtam az milyen..de mindig jokedvök volt, kedvesek, figyelmesek, mosolygosak voltak, ugyhogy nekem kifejezetten tetszett ez gyerekként.

anyosom is egész nap fröccsözik, sajnos, de én ott szoktam hagyni a kisfiamat, mert imád ott lenni.

2014. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nem. Nem csak nyaralni nem engedném el, de hozzájuk sem engedném el egyedül a gyereket. Ha isznak, nem tudnak róla felelősségteljesen gondoskodni.
2014. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Édes anyám csak este iszik napközben egy korty alkoholt sem.
2014. márc. 17. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni,az,hogy egész nap fröccsözik azt is jelentheti,hogy megiszik 3 pohár fröccsöt egész nap nos az semmi,még hatása sincs,vagy az hogy megiszik 1 üveg bort az 3 pohár bor nos az sem sok,ha bírja,és este van mikor a gyerek alszik.Inkább azon izgulnék,hogy ha a gyereknek baja van éjjel akkor képese felkelni,mert az hogy valaki alkoholt iszik de még csak be se csiccsent az nem probléma.
2014. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

3 évesen nem engednénk el nyaralni több napra idegen helyre, akár iszik fröccsöt a papa akár nem.

A fröccsözés nem tudom pontosan mennyi alkoholt takar, de a gyerekkel éjszaka is történhet bármi, mondjuk gyorsan orvoshoz kell vinni. Hogy oldják meg, ha a mama teljesen be van állva, és a papa is spicces még?

2014. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
engedd el nyugodtan, nem kell ezen ennyit aggodni, felneveltek kérdezö téged is, nem hülyék csak iszogatnak, de nem ugy, hogy össze vissza pislik magukat... a 3 éves meg nem olyan kicsi, hogy a szülökhöz kelljen láncolni.
2014. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

nálunk is nagyon hasonló volt a helyzet.

én nem engedtem el 3 évesen. azt mondtam majd akkor mikor egyedül is tud magára vigyázni.


megmondom őszintén, én bántom :( soha többet nem lesz lehetőség, egy hatalmas élménytől fosztottam meg a gyerekemet.

sajnos az alkohol annyira gyorsan leépíti a szervezetet hogy nagyon át kell gondolni mikor mit enged az ember mert nem biztos, hogy lesz rá még lehetőség :(

2014. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!