Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim ellenzik a gépezést....

Zamer kérdése:

Szüleim ellenzik a gépezést. Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés
A kortársaim olyan 6-7 órát gépeznek.Én valamikor kevesebbet valamikor viszont 10-12 órát is szoktam. Akikkel viszont beszélgetek TS3on Skypeon azok még éjfélkor se alszanak. Én mondom szüleimnek hogy más is, de azt mondják nem érdekli őket más és csináljak mást. Viszont mást meg nem nagyon tudok csinálni itthon, de ha adódik valami mindig a gépezés a második. Mit mondjak nekik? Ez a gépezési idő normális? Egy 1-10 skálán mennyire durva hogy ennyit gépezek? Próbálok leszokni.(14 éves vagyok)

2015. aug. 16. 11:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Napi 10-12 óra az nagyon durva, egy 10-es skálán szerintem 8-as, de a 10-es nálam az aki éhen hal, mert inkább wow-ozik, mint, hogy enne. Ennyire semmi más nincs, ami lekötne? A szüleid helyében folyton vinnélek mindenhova, hogy valami kultúra ragadjon nálad és levegőn is legyél kicsit. Barátaiddal miért a skype-on beszélsz? Hívd át őket, vagy menjetek ki valamerre. Később bánni fogod, hogy annyi emléked lesz a fiatalkorodról, hogy rohadtál a gép előtt.
2015. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

Olvass, kertészkedj (ha kertesházban élsz), kiránduljatok, tanulj meg főzni, sütni, kártyázzatok, bármit csak ne gépezz!

Kóros, amit csinálsz, nyugodtan nevezhetünk függőnek!

2015. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
0%
LOL, bárcsak egész életem összes problémája ennyi lenne :P xD
2015. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
63%

Hát elég sok. Èn amíg új Volt, pár órákat tudtam ott ülni, de a csajok meg a motorozás jobban érdekelt ebben a korban.


Tanulj programozónak, vagy szoftver üzembehelyezönek. Akkor ülhetsz gépnél, napi 12 órát. Söt el is várják, akkor majd várni fogod, mikor csaphatod már össze a laptopot. (tapasztalatbol mondom) :)

2015. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
Aki gép előtt tanul, vagy valami értelmes dolgot csinál (nem TS, nem Skype party ismeretlen multiplayer emberekkel, nem LAN party, nem felesleges dolgok), esetleg mondjuk TALÁN bővíti a tudását, vagy már tiniként programozni tanul, annak engedik (y)
2015. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
jól teszik
2015. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
96%
Ugyanez van nekem is, bármit szívesen csinálnék, de nincs nagyon lehetőségem, mert osztálytársaim is egész nap a gép előtt rohadnak, bármennyire próbálom őket áthívni őket focizni.. és amikor szüleim elküldenek gép elől akkor meg szart se tudok csinálni, bármennyire is próbálkozok..
2015. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondoltál még arra, hogy esetleg valami mással foglald el magad? Iszonyat sokat ülsz a gép előtt. Nálam 10/10.
2015. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg leszeretnél szokni akkor mondd meg a szüleidnek! Én 13éves vagyok sokat játszottam velük de most 1-2hete semmi kedvem..

Megmondtam a szüleimnek ,hogy iskolára rakják el a konzolom meg a telefonomat vegyék el ha hazaérek negogy azzal játszák..

Tudom nem PC se a konzol se más.

Amúgy PC is van de attól fáj a hátam :D

2015. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
0%
Negogy-nehoy se-de
2015. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!