Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy baratnom nagyon...

Van egy baratnom nagyon szeretem ot de anyamek ellenzik a kapcsolatot jo csalad Nem birom mar van egy torveny, hog 16ev utan szuli engedely nelkul elkoltozhetek otthonrol Bovebbet tudhatnek rola? Ha elmennek vissza kellene jonnom? Hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés

Eloenzik a kapcsolatot elvettek a telefonom neha a kapcsolat miatt fizikaliag is bantalmaznak 2-3 pofon utlimatumot kaptam hogy szakitsak vele eddig vagy ha nem vegem lesz..nagyon sokat kell segitenem itthon mert befognak a benti munkakban is szinte en csinalom es kint is be fognak rendszeresen..volt mikor nyomtak belem a kajat annal is tobbet mikor mar nem kellett higy egyek mert sokat fogytam...titokban telefonozok el akarok menni itthonrol felek hogy mi lesz nem akarom elhagyni ot es meguntam higy a szuleim mondjak meg hogy kivel legyek meg hogy sehova nem mehetek csak itthon legyek mindig es segitsek jol tanulok 4-5 (17 eves vagyok ) 8 honap mulva leszek 18

Varom a valaszokat



2015. máj. 24. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem tuxom, ilyen marhaságról hol hallottál. Nincs ilyen. A gyereknek 18 éves koráig otthona helye. Ha elemegy, a rendőrök visszaviszik.


Mi a baja a szüleidnek a barátnőddel? Azt is írd meg.

2015. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
De tényleg, mi bajuk a barátnőddel? Fiatalabb nálad, esetleg más nemzetiségű, vagy mi? Egyébként ez a te magándolgod, ha szereted őt, akkor ne álljanak közétek. Szerencsére ilyen velem nem volt, de el tudom képzelni, milyen érzés. Gyakran bántalmaznak? Esetleg kérdezd meg, hogy velük is ezt csinálták-e gyerekkorukban, vagy mégis miért zavarja ez őket annyira.
2015. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
magyar o is Mint en nem elvalt szulok gyereke mind a ket szulo dolgozik becsuletesen...nem szimpatikusak neki vagy nem tudom hat szoktak bantalmazni igen de van ilyen mertmar utanna jartam benne van a polgari torveny konyvbe valami szakmadbeli valaszat keresnem hogy mondana valamait
2015. máj. 24. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
17 évesen engem meg azzal basztattak anno, hogy mért nem szerzek egy új barátnőt mivel akkor szakítottunk. Szülőtől függ. Ha elköltözöl miből tartanád fenn magad?
2015. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyapamek kisegitenenek ..csak ha elkoltozok felek apam haragjatol anyametol nem de attol hogy apam megver attol igen....es attol is hogy haza kell jonnom....
2015. máj. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!