Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiam többször vált, és mindig...

Fiam többször vált, és mindig legatyásodott. Veszett a mi pénzünk is. Most új Barátnője van, és 40 évesen megint tőlünk várja a pénzt lakásra. Megtagadtam, ekkor Ő meg "leirt" engem. Adnátok Neki ujra és ujra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem köt házassági szerződést? Akkor nem járna így.
2015. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
95%
Még szép hogy nem. úgy tűnik nem tanult az előzőekből. Nem vagy köteles pénzelni sem őt, sem a nőit.
2015. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Az a vonat már elment. A lakásai elmentek. Már én is nyugdijas vagyok. Van egy kis megtakaritásunk, azt kéne odaadni. Ha nem, többet nem vagyok "hasznos" számára. Hát én most megtagadtam, nem is fog hivni többet.
2015. aug. 16. 12:57
 5/56 A kérdező kommentje:
Persze fáj a szivem, de most muszáj következetesnek lennem. Ha az lettem volna gyerekkorában, talán nem jártam volna igy. Már legalább háromszor huztam ki a bajból, elég volt. De mondom, kifejtette, hogy akkor vége !
2015. aug. 16. 13:00
 6/56 anonim ***** válasza:
89%
Látod, látod, szép dolog a szülői szeretet, de egy idő után nem árt, ha a szerelmes természetű gyerek megtanul felnőtt lenni és ebben a szülőnek úgy kell segítenie, hogy nem támogatja több anyagilag. Remélhetőleg unokád azért van tőle.
2015. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Tehát csak addig vagy jó míg pénzeled.

Nem adnék.

2015. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb felkeresne kérnék tőle egy nagyobb összeget és ha nem adna akkor benyögném h "Vége".

Talán ettől észhez térne.

2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ugyan már veszett fejsze nyele, de az első válás után az lett volna a legjobb, ha a saját nevetekre vesztek lakást, amiben lakhat. Azt, amit beletesz, bérleti díjnak számítjátok be x évre, köttök róla szerződést és szevasz. Onnantól egy nője se tudja kihúzni alóla.

Eszedbe ne jusson a kis félretett pénzeteket odaadni neki, nyugdíjasként már bármi történhet veletek, rá meg nem számíthattok se így, se úgy. Szedjen össze végre olyan nőt, akihez ő költözik oda.

2015. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen már benőhetett volna a feje lágya! Én is ismerek olyat (38 éves férfi), aki most is a szüleivel lakik egy házban, leválasztott lakrészben. Soha nincs pénze, mert háromszor vált el, négy gyerek után fizet tartásdíjat. A szülei idősek, kis nyugdijuk van, de a rezsijét fizetik.
2015. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!