Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám már többször is mondta...

Anyám már többször is mondta hogy takarodjak el a házból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az agyamra megy az anyám. Körülbelül 10éves korom óta úgy érzem csak arra vagyok jó hogy helyette megcsináljak mindent. Nincs bejelentett munkája csak újságot hord( amit persze én csomagolok be és viszek ki a húgommal). A pénz persze ugyan úgy az anyámé de ez nem is érdekelne akkor ha itthon legalább csinálna valamit, de nem, itthon is nekem kell takarítani mosogatni miközben ő vagy alszik vagy facebookozik. És ha én olyat merek mondani hogy nincs kedvem kivinni az újságot akkor ordibál hogy akkor takarodjak el a házból és tartsam el magamat. De nem akarom itt hagyni vele a húgomat, apám persze nem tesz ez ellen semmit mert nálunk "anya hordja a gatyát". Már a kapcsolatomra is rámegy az anyám(másfél éve vagyok együtt a barátommal). Anyám mindig hisztizik hogy sose vagyok itthon pedig ez nem igaz. Ugyan ugy kiviszem az újságot. Ma éppen menni akartam a barátomhoz erre ő elvette a bérletem és ordítozott velem hogy vigyem a cuccaim is és "többet ne merjem hazatolni a pofám". Mit tegyek??
2015. máj. 27. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
találj munkát,és hagyd ott a szellemi fogyatékos anyádat...kb ez a legtöbb amit megtehetsz!
2015. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ewvikeee válasza:
88%
ne aggódj kb nekem is ilyen itthon a helyzet. de nem tudom hogy te hány éves vagy de csak tippet tudok adni. addig amíg nem vagy felnőtt vagy épp még suliba jársz sajnos nem tudsz mit tenni. maximum akkor ha barátod jár dolgozni és be segitene neked néha a tanulmányi anyagiakba. amíg nem töltöd be a 18at anyádra vagy utalva. szerencsére én már megtudtam oldani ezt a helyzetet. búcsúlevelet irtam neki aztán ágyő. hagy öregedjen magára a szerencsétlen.
2015. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Újsághordás?:( Ez most komoly, hogy 10 kilós hátizsákokat kell cipelned helyette? Arról nem is beszélve, hogy semmit nem fizet...én ezt nem hagynám.
2015. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok már, még nem érettségiztem le. Tescoba vagyok árufeltöltő, de mivel ez csak diákmunka így nem hívnak sokszor. A max fizetés amit eddig ott kaptam 15000 Ft volt. De az is egy kivételes alkalom volt. A barátomhoz költözhetnék de még ő is otthon lakik és nem szeretnék élősködő lenni az anyjáék nyakán, meg húgomat sem nagyon tudom itt hagyni mert sajnálom őt. A nővérünket már 4-5éve sikerült elűznie külföldre.
2015. máj. 27. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Úgy utálom az ilyet. Az ilyen nem anya csak egy semmirekellő aki elszívja mások elől a levegőt. Mikor egy ilyenre nézek az jut eszembe minek neki enni adni. Nem tudom hány éves vagy de amint lehet költözz. A húgoddal van csak a gond. Őt nem akarod ott hagyni. Magaddal meg gondolom nem tudnád vinni, hiszen kiskorú, eltartani nem bírod.
2015. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, a hugom miatt maradok egyedul... :/
2015. máj. 27. 22:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltakarodnál otthknrol akkor egy kicsit érezné,hogy egyszer csak magára marad,és akkor ne fogják helyette vinni az ujságot...

a barátodhoz menj és a fizud egy részét add bele a közösbe.

a hudod pediv támogasd lelkileg,mert így szopni fogsz.addig amíg a hugoddal le nem tudtok lépni.


Ha normális àlládod volna magadhoz vehetnéd és pasiddal közösen 3an boldogan éldegélnétek.

2015. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mintha az én családomrol olvasnék.anyám részéről persze
2015. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:

családvédő, családsegítő?

Húgod hány éves?

2015. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszélj a védőnővel,ha bejelentést teszel, aká névtelenül is akkor kötelességük kijönni, a csalávédelmiseknek, és védelembe is vehetnek. Ha leérettségiztél helyezkedj el teljes állásban, és költözz el otthonról, a hugodat is viheted, bírósághoz fordulva magadhoz is tudod őt venni,de ehhez stabil háttér kell.

Ha a barátodhoz költözöl adj bele a közösbe. Mikor érettségizel?

2015. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!