Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tönkretették az...

A szüleim tönkretették az életemet. Menekülnék, de nem tudok. Többször próbáltam megölni magam, de rájöttem már inkább csak új életet szeretnék, valahol máshol. De hogyan?

Figyelt kérdés
10 éves voltam , mikor apum meg anyum elvált . Apummal maradtam , nincsenek testvéreim. Apum mindig lepasszolt valakinek , hogy vigyázzanak rám , mert 1 héten csak 1x volt itthon . Aztán 12 évesen úgy döntöttem , hogy haza költözök és megpróbálok megbarátkozni az éjszakákkal , mivel féltem egyedül este. Amikor haza jött állandóan bántott, ha dicsekedtem , hogy jó jegyet kaptam a suliban nem figyelt csak annyit mondott , hogy "Takarodj a szobádba, nem látod , h társkeresőzök?! " Azért is megvert , ha nem hallgattam meg a magán problémáit . Rá szoktatott az ivászatra és a drogra , amiről hál'istennek leszoktam . Egyszer már majdnem megöltem magam , csak túléltem . Most 18 éves vagyok , és a párommal élek apum házában . Most sem változott semmit teljesen ki vagyok merülve . Bármit csinálok nem értékeli . 1x elájultam már . szeretnék elköltözni a párommal , de sajnos nem keres annyit (havi 90ezer) Nekem az is jó lenne , ha csak egy szobát kiadnának nekünk a közelben . Majd idővel szeretnék külföldre költözni a párommal . És mind azokat elfelejteni akik itt vannak és bántottak . 13 évesen meg erőszakoltakelmondtam apumnak , és az sem érdekelte. Ráadásul most a párommal arra a pontra jutottunk , hogy gyereket szeretnénk (3 év után ) . És jó lenne , ha nem kéne apummal lennie, aki mindenkit utál és egy negatív ember .

2014. okt. 17. 19:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal nem tudsz beszélni?Vagy más rokonokkal?
2014. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád, rokonok hol vannak/voltak?

Sajnálom,hogy így kellett felnőnöd! :( Adjatok fel hírdetéseket a netre,hogy nem-e tudnának egy kiadó szobát.

Esetleg ismerősök nincsenek akik tudnának segíteni amíg megoldódk ez a lakásos dolog?

2014. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt, ki kell mászni belőle. De a saját gyerek gondolata még korai, hiszen még ketten sem tudtok elköltözni. Te tanulsz még? Vagy van valami jövedelmed? Mert 90 ezer forintból albérletet és rezsit fizetni, meg élni nagyon nehéz. De azért fel a fejjel, hátha sikerül legalább egy szoba.
2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
40%

aki nem tudja megölni magát, az nem is gondolja komolyan.

Senkinek nem akarok tippeket adni, és elítélem az öngyilkosságot, de olyan vicces a csukló-karcolgatás, meg 5 szem algopirin bevétele...


Nekem az egyik ismerősöm a vonat elé feküdt, a másik meg a 9.-ről ugrott ki.

Na, ők komolyan gondolták. elsőre sikerült is.

2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

90 ezerből már lehetne szobát bérelni. Ha te is keresel munkát, akkor megélnétek saját albérletben is.

De gyereket ne vállaljatok 18 évesen, egy fizetésre. Ki tartaná el?

2014. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Anyum meg csalta apumat és itt hagyott , annak ellenére , hogy tudta , hogy bánt engem. Nem tudokneki megbocsájtani , bár nem hiszem , hogy kíváncsi lenne rám , mivel nem is keresett már 8 éve . Rokonaink meg hát vannak , de apum elijesztett mindenkit magunktól , csoda , hogya barátom itt van még . Igen tanulok , sajnos magán tanulóként , mert pánikbeteg lettem
2014. okt. 17. 19:53
 7/47 A kérdező kommentje:
Keresek munkát én is .
2014. okt. 17. 19:54
 8/47 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarlak megbántani, de azért neked sincs sok eszed.

Menekülni akarsz apádtól, erre odaköltözteted magatokhoz a párodat is...

Elköltözni esélyetek sincs, hiszen neked nincs munkád, párod pedig nevetségesen keveset keres, ebből ketten sem jöttök ki rendesen, erre gyereket akartok... Elárulod, miből fogjátok felnevelni?


Az meg, hogy külföldre akartok menni, csak hab a tortán. Ugye tudod, hogy ott sincs kolbászból a kerítés? Valószínűleg csak szarabb helyzetbe kerültök, mint amilyenben most vagytok. A gyerekvállalást meg azonnal verd ki a fejedből, mert egyelőre baromira nem vagytok olyan helyzetben, hogy tisztességesen felnevelhessetek egy gyereket.

2014. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

1. Azért költözött ide , mert kilakoltatták , elötte nála laktunk .

2. Azért szeretnénk gyereket , hogy meg tudjuk neki azt adni , amit nekünnk a szüleink nem tudtak . És szeretetben felnevelni.

Az anyagi részét azt meg lehet oldani. Mert ajánlottak nekem egy jó munkát . babysitterkedést heti 3x. Jövőhéten kezdek , ha minden igaz , és nem fizetnek rosszul .

2014. okt. 17. 20:06
 10/47 anonim ***** válasza:
82%
Na jó, én feladom... Szüljél gyereked, etesd majd szeretettel, vegyél neki szeretetből ruhákat és pelenkát! Ezen kívül gondolom majd a pároddal való szerelmetekből fogtok külföldre költözni, meg a heti három napnyi bébiszitterkedésből. Sok boldogságot!
2014. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!