Mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés

A szüleim elképesztően heves természetűek. Ebből adódóan nagyon apró dolgok miatt is könnyen elkezdenek kiabálni.


Sokszor az is baj, ha valamiről saját véleményem van és nem fogadom el az ő véleményüket. Olyankor állandóan lealáznak, hogy "Mekkora nyomorék vagy te. Szerinted igazad van?" meg "Te nagyon hülye vagy." és, ha valami nem sikerül, akkor szintén ez van. Például, ha rossz jegyet kapok a suliban -nem vagyok rossz tanuló-, akkor már úgy kiabálnak velem mintha most raboltam volna ki őket. Tegnap is folyton leszólogattak, erre visszamondtam apámnak, hogy "Nem, te vagy a hülye itt." és akkor nekem vágta az üvegpoharat. Tudom, hogy ez kicsit sok volt tőlem, de elegem van abból, hogy mindig engem cseszegetnek. Néha meg is vernek, ha valamit nem akarok megcsinálni, mert én úgy látom jónak, ahogy én csinálom. Anyukámmal még nincs is baj, mert viszonylag gyengén üt, de apám ahogy csak tud. Már azon gondolkodtam, hogy legközelebb már ő is kap tőlem, mert én ezt nem fogom eltűrni. Már látni sem akarom őket. Ha hallom a hangjukat, egyből rosszabb lesz a közérzetem.


16 éves vagyok, ezért az elköltözés nem megvalósítható. Köszönöm az esetleges válaszokat!


2015. aug. 16. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélnél ezekről? Nem jó ha benned nő a feszültség. Ha gondolod írj rám
2015. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feljelentést tegyél, látlelettel
2015. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!