Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattanás utáni...

Nagyon sok pattanás utáni piros folt van az arcomon. Smink nélkül kb elsírom magam ha tükörbe nézek. Mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikában hámlasztás,de most már nem ajánlott.Ne nyomkodd otthon.
2014. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Téli szezonban hámlasztás, én is ezt szeretném kipróbálni. Most használok Balea pigmentfoltokra való krémet, ez is sokat halványított rajtuk. Már éjszakai verziója is van, nem is drága, mindegyik 1400 Ft. Dunkle Flecken Aufheller a pontos neve. Szerintem érdemes kipróbálni.
2014. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A piros foltokra Neogranormont tegyél, hamar meggyógyítja a sebeket.

De eleve jobb lenne ha a pattanások megelőzésére Akneroxid gélt vennél a gyógyszertárban, esténként nagyon vékonyan bekennéd az arcod. Csodát tesz.

Erősen fertőtlenít, ezért szárítja a bőrt, emiatt kell vékonyan kenni, de teljesen megszünnek a pattanások, amig használod.

2014. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is azt a krémet tudnám ajánlani, amit a második válaszoló. Körülbelül egy-másfél hónapja használom, és szemmel látható a javulás. :)


A pattanások ellen (megelőzésképp) az Alverde iszapos tonikját használom, és már sokkal kevesebb rondaság jön ki az arcomon.

2014. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kálmán Ferencné válasza:
Most olvastam a paleo diétáról, olvas el, prógáld ki. Szerintem hasznosabb, mint a sok mondva csinált kencefice.
2014. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első sorban az immunrendszert kéne rendbe rakni, utána már sokkal könnyebb kívülről segíteni. Ezt a hámlasztás dolgot felejtsd el. Ha gondolod tudok neked segíteni, hogy konkrétan mivel lehet segíteni. Ha érdekel írj privát! :D
2014. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szuaszin válasza:
Jó megoldás(gyors és végleges) ha összetöröd a tükröt. Vagy az immunrendszer piszkálását javaslom valamilyen természetes formában.
2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne nézz tükörbe.
2014. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jackcarver válasza:
Minden főétkezés után moss arcot jó szappanos vízzel csak vigyázz a szemedre...XD
2014. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!