Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem le az exemet...

Hogyan beszéljem le az exemet a gyermekeinkkel és a jelenlegi feleségével közös programokról? A felesége az exem hibájából mostanában nem szereti a gyermekeinket.

Figyelt kérdés

A volt férjemmel békességben váltunk el, neki én nem voltam elég, nekem meg nem ment a nyitott házasság.

Az új felesége meglepően normálisan viszonyult, hozzám és a gyerekekhez is, amíg az exem spiccesen nem poénkodott azzal egy családi vacsorán, hogy ő még szeretne gyerekeket, de csak tőlem. A felesége később elmondta, hogy az eset előtt 2 héttel volt abortusza, mert a férje kifejtette, hogy nem telik több gyerekre, főleg nem kettőre (ikrek lettek volna), stb. Végül meggyőzte az abortuszról.

Azóta nem szereti a gyermekeinket, állandóan veszekszik velük.

Hogyan értessem meg az exemmel, hogy mindenkinek jobb lenne, ha egy kicsit hanyagolná a közös programokat?


2015. aug. 21. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Idő kérdése és az új feleség le fog lépni az exedtől. Ha a fejed tetejére is állnál sajnos itt nem lesz rendezés. Ezt amit csinált az új nővel senki nem nyeli le, és bármennyire is kedveli a gyermekeidet az új nő, sosem fog már tudni úgy rájuk nézni mint az affér előtt.

Ezt nagyon elcseszte a pasi. Emberileg is, apaként is.

Még ha ki is vágja az új nő a fazont, nekem a helyedben nem kéne ilyen ember...

2015. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez dúrva beszólás volt... én a nő helyében otthagytam volna a francba.

Csak gondold végig, neked hogy esne?

2015. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutna újból kezdeni a kapcsolatunkat. Nem véletlenül váltam el!


A feleséget megértem, egy szóval sem mondta, hogy az ő viselkedésével lenne a bajom. Én a volt férjemet szeretném meggyőzni, hogy ne erőltesse a közös programokat. Vigye el a gyerekeket ide-oda, de ne rángassa magával a feleségét is. Közel lakunk egymáshoz, felesleges, hogy náluk aludjanak a gyerekek a láthatás alatt, még ezzel is kikészítve a feleségét.

2015. aug. 21. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy ahogy viselkedett, azzal tönkretette a felesége és a gyerekek közti viszonyt, amivel (legalábbis szerintem) a gyerekeknek sem tett igazán jót most már ne várja, hogy minden ugyanolyan lesz, mint előtte.
2015. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nő... Megértem nagyon, hogy kiborult, az exed tényleg megérdemelten lett ex! Ilyen hozzáállással, érzéketlenséggel nem tudom, hogy fogná föl, hogy miért akarod a közös programokat csökkenteni, pedig teljesen igazad van, senkinek nem lenne most ez jó. Az is lehet, hogy ez nem lesz sokáig probléma, nem csodálkoznék, ha a felesége ezek után rövid úton lapátra tenné.
2015. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb lenne, ha az új feleséggel beszélnél. Azt írtad, normális a viszonyotok, biztosan meg tudjátok beszélni, hogy abszolút megérted őt, hogy zavarják a gyerekek, segítsen neked abban, hogy a láthatásokon csak a férjed legyen a gyerekekkel.

Ennek a kapcsolatnak szerintem már amúgy is lőttek, a másik csaj nem veszít semmit, ha férjura megorrol rá, azon csodálkozom, hogy még együtt van egy ilyen sz@r alakkal (már bocs.)

2015. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Hat, oszinten szolva en sosem bocsatanam meg, ha a ferjem ilyen kijelentest tenne - akar spicces, akar nem. Plane abortusz utan! Egy nonek oriasi teher egy abortusz es rendkivul megviseli foleg lelkileg.

En leulnek beszelni a helyedben a volt ferjeddel es elmagyaraznam neki, h probalja meg a felesege szemszogebol nezni a dolgokat es adjon neki idot, amig kicsit kiheveri ezt a lelki megrazkodtatast es addig ne legyen kozos program a gyerekekkel.

2015. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Én amúgy sem értettem soha, hogy miért kötelező a jelenlegi párnak, házastársnak ott lenni, ha a férj találkozik a gyerekeivel. A feleségnek semmi köze hozzájuk, nem is kellene erőltetni, hogy találkozzanak, mert minek?
2015. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!