Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esett rosszul, hogy...

Jogosan esett rosszul, hogy ezt mondta a gyermekeinkkel kapcsolatban vagy csak túllihegem a dolgot?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett a legnagyobb gyermekünk, úgy tűnt, jó apa lesz (foglalkozott vele, etetés, fürdetés, játék stb.), így második és harmadik babát is terveztünk. Eleinte minden jó és szép volt, de most, hogy már nagyobbak (6 és 4 és 3 évesek), alig foglalkozik velük, szinte csak akkor csinál velük közös programot, ha valakinek bemutathatja a "tudományát" és dicsekedhet velük, amúgy semmit nem csinál körülöttük. Elég sok változás történt mostanában az életünkben, főleg az anyagiak terén és egy ideig arra fogtam mindent, de egyre jobban látszik hogy nincs hozzá köze.

Tegnap is próbáltam vele erről beszélni mert meg sem kérdezte, mi van velük (mindhárman betegek és a kicsinél rezgett a léc, hogy kórházba kell mennie, mert nem ivott) és végül kibukott belőle, hogy miért nem vagyok képes megérteni, hogy ő férfi és miuán elmúlt az újdonság varázsa már nem foglalkoztatják ilyen szinten a gyerekekkel kapcsolatos dolgok. Én még azóta sem tértem magamhoz ettől a kijelentésétől.

Reggel érezte, hogy valami miatt nem vagyok a megszokott hangulatban, de amikor elmondtam, hogy mi a bajom, azt mondta, csak túllihegem a dolgot.


2013. nov. 20. 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mond meg neki, hogy keresel új apát a gyerekeknek , mert elmúlt az újdonság varázsa az irányába valahol a szaros gatyák mosása és az unalmas megszokott szex között.
2013. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy barom. Mi az, hogy elmúlt az újdonság varázsa? Ha rajta múlna, most kirakná az utcára őket, mert már nem érdekes számára? Nem liheged túl. Ez az ember nem normális... Hát ez nagyon felcseszte az agyamat. Ne hagyd ennyiben.
2013. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon rosszul esne! viszont sajnos a pasik elég nagy %-a ilyen... nem tud mit kezdeni ezzel a korosztállyal (ahogy mondta elmúlt az újdonság varázsa) nem könnyű nézni nap mint nap hogy nem foglalkozik velük... pláne mikor betegek és rá se kérdez???? hát apaként nálam megbukott...
2013. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem ez lenne a normális, hogy a többség ilyen. Elvégre ő is akarta a gyereket gondolom. Nevelnie kéne, az nem csak az anyuka dolga. A gyereknek mindkét szülőjére szüksége van.
2013. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát menjen ő el a jó büdös francba... Az apaság, nem két évig tart, hanem egy életen át. A gyerek nem egy játék, amit ha megununk, bedobozoljuk és elpakoljuk...

Attól meg a hideg ver, hogy arra beszéli ki magát, hogy ő férfi. A gyerekneveléshez két ember kell, egy nő és egy férfi. És nem mentség, hogy már nem annyira buli a pelenkázás...

Szívből sajnállak téged, mert ezt nem láthattad előre. Próbáld rádöbbenteni arra, hogy mit is jelentett ki (lényegében hogy megunta a gyerekeit), ha szerencséd van, le fog neki esni...

2013. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést szívesen megmutatnám azoknak a hőzöngő kommentelőknek, akik szerint az apa ugyanolyan szülő mint az anya....na persze.


Én is ledöbbennék, ha ilyet mondana a férjem a gyerekről...újdonság varázsa? Hogy lehet ilyet élőlényről mondani, mint egy tárgyról? Hát nem normális.

2013. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen a társas együttlét ! Örülj, hogy nem drogozik és ver titeket.
2013. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Fura, szerintem nem liheged túl, én is meglepődnék, ha valaki ilyet mondana.

Elég hamar megunta a gyerekeket. Pedig még messze van a felnőttkor és a kirepülés.

Ki kéne találni valami közös programot, amit a férjed is szeret csinálni és a gyerekek is élveznék. Vagy talán először csak a legnagyobb gyerekkel kéne elmennie külön programra.

Nekem azért is fura, mert sok férfi inkább baba korban nem tud, nem akar mit kezdeni a gyerekkel, de amikor már lehet vele játszani, akkor már elvannak.

2013. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te meg nő vagy és elmúlt az újdonság varázsa, már nem vagy hajlandó egy ilyen kopottas partnerre főzni, mosni.
2013. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
kedves 4-es! teljes mértékben egyetértek veled, hogy a gyereknek 2 szülője van és nem csak az egyiknek kéne foglalkoznia velük... csak tényként állapítottam meg hogy sajnos ez van... környezetemben nem egy család van akinél ugyanez a probléma... ami természetesen nem normális...
2013. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!