Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem engedi, hogy...

Anyám miért nem engedi, hogy egy kortyot is igyak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és anyám nem engedi, hogy egy korty alkoholt is megigyak, még a 2%-os citromos sörből se, és amikor megkérdezem, hogy miért nem engedi akkor az a válasza, hogy nem vagyok még 18, utána mondom neki, hogy a bátyámnak is engedte, 16 évesen, hogy igyon, akkor nekem miért nem engedi?(mellesleg neki nem kortyot engedett, ha nem minden mennyiségbe) És erre az a válasza, hogy "Mert én vagyok az anyád!"

Ittam már,voltam is részeg nem egyszer (akkor valamiért elengedett buliba, holott tudta, hogy inni fogok) és soha nem tettem semmi meggondolatlant, ha iszok nem is vagyok agresszív se, de nekem miért nem engedi? Nem hiszem el, hogy annyira törvénytisztelő mintapolgár, hogy 1 kortyot se ihatok a jelenlétébe. Még csak alkoholista sincs a családba, szóval ez se indok, hogy én is azzá fogok válni.

A másik ami még kiakasztóbb, hogy múltkor itt voltak vendégek és megkérdezte, hogy ki kér kávét, én mondtam, hogy kérek, és elkezdett ordibálni velem, hogy mit képzelek magamról, hogy 17 évesen kávét akarok inni (max havi 1x iszok, szóval még arra se vagyok ráfüggve), 1 héttel előtte meg mondta, hogy igyak vele 1 kávét, én meg mondtam, hogy ne kívánom erre megint kiakadt rám, hogy miért nem vagyok képes vele inni.


Ezekre tud valaki magyarázatot adni? Mert nem értem, és gyanítom, hogy 10 hónap múlva se fogja abbahagyni, ha betöltöttem a 18-at.


2015. aug. 21. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg megbánta már,hogy a testvérednek mindent megengedett, és most veled korrigálja a dolgot. Dolgozik a bűntudat.
2015. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Akkor a buliba se engedte volna,én 14 vagyok,de már ittam vodkával 40% felvizelt gyümölcslét 4,5% sört
2015. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Jól tette.

Te is olyan akarsz lenni, mint a 2-ik válaszoló?

2015. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

4/1 Egész jó arány.

1. Ha bánta volna akkor nem engedte volna, hogy a nyáron házibulit csináljon nálunk, ő se adott indokot arra, hogy bármit is meg kellett volna bánnia.

2015. aug. 21. 15:35
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy felnőtt, még nem feltétlenül kell logikát keresni a viselkedésében.
2015. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Dosztojevszkij válasza:
56%
Szeretettel ajánlom édesanyádnak egyik könyvemet! Hátha nem olvasta még. A címe: Bűn és bűnhődés. :)
2015. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Attól mert valaki már 30-40 éves, még nem biztos, hogy nem hülye. Adom az előttem szóló véleményét.
2015. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Illetve a 6. válaszoló véleményét osztom.
2015. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%
Inni? A legundorítóbb dolog a világon! Fújjj! Követni akarod a való világ meg éjjel nappal Budapest stílust? Örülj, hogy anyád szeret! Ha nem szeretne engedné! 28/N
2015. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves anyukád? 50 felett simán meghülyülhet pl. a klimaxtól, nem mellesleg ő is csak egy ember és lehet hülye, ahogy a példa jól mutatja.
2015. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!