Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 16 éves gyereket ki...

Ha egy 16 éves gyereket ki rak a nevelőapja a házbol egy veszekedés miadt a barátnöjével együtt A gyerek vissza szeretne menni csak a nevelőapa nem engedi és az anyase tud mit tenni akkor a gyerek mit tehet? Vissza mehet a házba a lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 22:21
 1/10 acelsziv ***** válasza:
85%
16 évesen köteles fedelet biztosítani neked. gyámhatóság igencsak el fog vele beszélgetni, ha bejelented
2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A 16 éves ott él hivatalosan? Ha igen, nem teheti ki onnan senki. A barátnő az más dolog. Annak nincs sok keresnivalója ott, ha nem engedik be.
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lánnyal együtt gondolom nem, csak a lány nélkül.
2015. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rákért akarna a lány visszamenni valahova, ahonnan kirakták?
2015. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőnek semmi keresnivalója ott, de téged nem rakhat ki. Anyád miért nem lép?
2015. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Anyuka.elege egy balek......nevelo apa dehogy rakjjatnammarki az.edes ggyermekemet!!

Nevelo apat dobtam volna ki.


Ha ove a haz akkor nem tudom hogy anyuka mit keress meg ott? Hogy tud nyugodtan lefeludni enni?



Kerdezo menj rokonhoz vagy tesodhoz valalitol kerj segitseget vagy apukadtol. En is jartam igy es 15 evesen tudom szar ugy de az ilyen egyse anyanak valo

2015. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Berúgod az ablakot és bemászol vagy rendőrrel melletted kopogsz be.
2015. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Tgéed köteles, mivel kiskorú vagy - egyáltalán, ki sem tehetne, mert ő az idegen abban a házban -, de a csajodat nem, ő menjen csak haza.
2015. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

nem tehet ki téged mert kiskorú vagy.

barátnődet már sajnos nem biztos, neki olyankor haza kell mennie

2015. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Albérletbe költöztünk azóta már házasok vagyunk és van két gyönyörű 10 hónapos babának nehéz volt iskola mellet de meg oldottunk mindent 2022. Ben sikerűlt anyámnak el válni az említett nevelő apukátol nem mentünk vissza és soha nem is mennénk
2022. jan. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!