Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos, hogy az...

Szerintetek jogos, hogy az anyám nem engedi meg, hogy kint töltsem az éjszakát a településen, vagy a természetben?

Figyelt kérdés

Eléggé ki vagyok borulva ma este és ezt az anyám is észrevette, mert nem nagyon bírom ami itthon van, így most az kéne nekem, hogy elmenjek éjszakára itthonról, ki valahova a településre, vagy a településen kívülre, a természetbe, de az anyám nem engedi. Egy kistelepülésen élek egyébként, az anyám szerint ez veszélyes lenne.

Igaza van szerintetek?

19/F


2015. aug. 20. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek, akikre számíthassak
2015. aug. 20. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, oda mész, ahová akarsz
2015. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 évesen nem kell anyukád engedélye. Ugyanakkor nem értem, miért jó megfagyni kinn, de a te dolgod, felnőtt ember vagy. Menj, ha akarsz.
2015. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod, mi a baj - hátha segít.
2015. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy 19 éves vagy, tehát lényegében csakhogy nem oda mész és azt csinálsz, amit akarsz. Én is így vagyok vele, de mégsem. A szüleimnél élek, tanulok, illetve lényegében ugyan olyan, mintha a 18-at be sem töltöttem volna. (szintúgy 19 vagyok) Nem sokat befolyásol szerintem. (max 1-2 dologban) Ugyan úgy megmondom, hova megyek és stb.

Ha nincsenek barátok, akkor tehát egyedül akarsz kint tölteni egy éjszakát? Így lehet tényleg meg lehet érteni az aggodalmát. Az megint más, ha úgy mondod el a dolgot, hogy haverokkal mentek sátorozni. (csak ugyebár haverok hiánya gond lehet)

Így szerintem minden ember azt mondja, hogy veszélyes és értelmetlen. De, ha nagyon szeretnél kint tölteni egy éjszakát akkor próbáld meggyőzni valamilyen úton módon. Csak megfelelő pillanatkor, megfelelő szavakkal, érvekkel, mert nem mindegy egyik sem!

(egyébként még este rendőr is megkérdezheti, hogy segíthet-e valamiben xD főleg ha valahol az út szélén aludnál :D)

2015. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!