Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nyaggatnak a szüleim...

Miért nyaggatnak a szüleim azzal, hogy menjek el velük meglátogatni bátyám kisbabáját, amikor egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés
Én 17, bátyám 27. Egyáltalán nem érdekel a bátyám, nem szeretem, az se érdekelne, ha nem lenne. A szüleim viszont folyton b*szogatnak vele, hogy menjek el velük látogatóba.
2015. aug. 22. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert a családi kapcsolatok (a baráti kapcsolatokhoz hasonlóan) nagyon sok segítséget jelenthetnek majd az életben.
2015. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
34%

Azért mert mégis csak a bátyád és egy babának ki tudna ellenállni??

Hidd el engem is szoktak!!

2015. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert akármennyire se fűlik hozzá a fogad, a bátyád és a kisbabája is a családod része. Akármennyire nem érdekel a bátyád, ezt a pár alkalmat kibírod. Sosem tudhatod, mikor lesz szükséged a családod támogatására. :)
2015. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert így illik. Nem hiszem, hogy belehalsz. Mondhatnám azt is, hogy azért, mert családtag, meg ilyenek, de oké, neked ez nem fontos. Viszont egyszerűen illik elmenni megnézni, bunkóság lenne, ha nem tennéd.
2015. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Született egy unokahúgod, vagy unokaöcséd, azért ez nem kis dolog! Menj el, és nézd meg,ne vágj fintorokat, hiszen ez a bátyádnak óriási öröm, apa lett! Szüleidnek szintén, hiszen nagyszülő lettek, és ez (állítólag) nagyon felemelő érzés.

Ne rontsd el a mások örömét, mert nincs hozzá jogod!!!

2015. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A bátyám akárhányszor találkozik velem, csak beszólogat, bunkóskodik velem, a felesége pedig le se tojja a fejem. Se a szülinapom, se a névnapom, se semmim nem tudják mikor van, mintha nem is lennék. Valóban meg kellene tisztelnem őket a jelenlétemmel?
2015. aug. 22. 16:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Jogról itt ne beszéljünk. Nem akarok én semmit elrontani, csak nem akarom őket látni, mert nem érdekelnek. Bájvigyorogni meg nem fogok, és nem, engem nem nyűgöz le egy hisztis baba látványa.
2015. aug. 22. 16:59
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy nyomod a piros mancsokat, még igazunk van!

Ne menjél! Ne rontsd el a mások hangulatát, örömét.

Önző egy állat vagy, de közösségbe nem való az aki ennyire semmibe veszi mások érzéseit.

Ne csodálkozz, ha veled sem foglalkozik ezután senki.

Készülsz elkövetni a családod ellen egy megbocsájthatatlan bunkóságot. Hajrá!

2015. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nyomtam én senkinek semmilyen mancsot. Kell róla kép is esetleg?
2015. aug. 22. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem a kérdést. Azért nyaggatnak, hogy egyáltalán egyszer menj már el? Vagy már láttad a babát, csak újra és újra vinnének?


Mivel mégis a bátyád, mégha nem is vagytok jóban, egyszer valóban el kell menned. Utána már az is elég ha évente egyszer találkoztok, amikor valamilyen családi esemény van. Ha ennyit megteszel, akkor senki nem fog rossz szájízzel maradni.

2015. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!