Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó ötlet lenne meglátogatni a...

Jó ötlet lenne meglátogatni a párom kislányát?

Figyelt kérdés
Párom két éves kislánya kórházban fekszik, párom azt mondta, hogy menjek be vele a kórházba. Én nem szeretnék ósszebalhézni a volt asszonyal. Most mit tegyek?
2013. okt. 12. 16:40
1 2
 1/19 Je Veux ***** válasza:
50%

A párod kérte, hát menj be vele. Ha a volt asszony balhézik, akkor majd a párod lerendezi.


Mondd el neki nyugodtan az aggodalmadat, hogy te is nagyon szívesen bemennél, de nem szeretnéd, hogy az ex jelenetet rendezzen esetleg, nem szeretnék gondot okozni.


Aztán majd úgyis megnyugtat, hogy nem lesz semmi gond és majd ő elintézi ha van valami.


Legalábbis a párom biztos ezt mondaná.

2013. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Hogy jön a képbe a volt asszony ??
2013. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
11%
Szerintem ,menj bee...a gyermekedért tedd meeg...neki iss biztoss jól esik ,ha az apja meglátogassa..
2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ. Ha élettárs vagy és rendszeresen találkoztál a kislánnyal aki kedvel téged, akkor bemehetnél.


Ha csak a barátnője, a gyerekkel így nem rendszeres a kapcsolatod, akkor lehet, hogy nem most kellene kezdeni az ismerkedést.

2013. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen vagyunk együtt, de együtt élünk. A kislányt csak látásból ismerem.
2013. okt. 12. 16:52
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha a párod szeretné, akkor menj be vele.
2013. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha a kedves "párod" ennyire nem tudja az illemet, akkor legalább te tudd:


semmi keresnivalód a kórházban.


A kórházban a kisgyereknek a szüleire van szüksége.Csak-minden utánfutótól mentesen.

2013. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így, ha csak látásból ismered, most én nem mennék be. Persze ha az ex nem hisztizik rajta, beküldenék neki egy pici plüssmacit vagy hasonlót és apuka tolmácsolhatja a jókívánságokat, de így most ennyi szerintem elég.
2013. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék be, függetlenül attól, hogy milyen a volt feleség. Elég baj az, ha a gyerek kórházban van, nem akarnék még esetleg én is konfliktust okozni vagy rossz érzést kelteni benne.
2013. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj be, anyukának így is baj most a gyerek betegsége, nem kéne még téged is elviselnie. Pici a gyerek, úgyse tudja felfogni, felesleges a feszültséget kelteni. A párod menjen egyedül.
2013. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!