Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit reagáltatok ha...

Szülők, ti mit reagáltatok ha ehhez hasonló választ kaptok a gyerekeitektől?

Figyelt kérdés
amikor ígéretet tesz valamire a 18 éves fiatok,és meg kérdezitek normál hangnemben, és azt válaszolja, "verem a f...mat!!" máskor is voltak ilyen beszólásai. Szülők, ti hogyan kezelitek,intézitek el a dolgot?.. És ti fiatalok, szerintetek elfogatható az ilyesfajta viselkedés a szülővel szemben?

2015. aug. 23. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Bár az én fiam sosem mondott ilyet, de ha nekem ezt mondaná, akkor magamat ismerve, mérgesen odavágnám, hogy ilyen hangnemet nem tűrők el, és ha még egyszer így beszél, bár sosem ütöttem meg, de kiverem a fogát. Ha nem tetszik neki, akkor menjen oda ahol eltűrik a viselkedését. Amíg én megadom a tiszteletet neki ,ugyanúgy el is várom a tiszteletet.
2015. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nyakon önteném, vagy kapna egy kokit, vagy tuti leüvölteném a helyedbe, hogy nem vagy a haverja, hanem az édesanyja, és tudja merre az arra. Én nem tűröm ezt.
2015. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul ne enged meg, hogy egyáltalán kocsis módjára a mocsok ömöljön a szájából..
2015. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
61%

Lehet tényleg veri :D

15/f

Amugy tiszteletlenség ,én.még nem tartok itt ;)

2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Izééééé.. ha a szülő úgy neveli a gyerekét, hogy ne mondjon ilyeneket a gyereke (ezen belül főleg neki ne..), akkor nem mond ilyeneket.
2015. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
semmit, de ha ő akarna valamit, pénzt, ruhát, bármit, hasonló stílusban küldeném melegebb éghajlatra.
2015. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
atyai sallert adnek neki 1et, hogy maradjon meg az energiaja a vereshez.
2015. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Hat lehet hogy kapna egy jo nagy pofont es kozolnem, hogy nem a haverja vagyok, ugyhogy kapjon kicsit eszbe!
2015. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős korában már felesleges ezen gondolkodni, gyerek korában kellett volna megnevelni. Esetleg ha megy kérdezni hogy "mi a kaja muter?" akkor elküldeni a 3,14csába hogy neked semmi, majd ha tanulsz egy kis illemet akkor eszel. :) 19/f
2015. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
5, minket már csak ugy neveltek, hogy nem is hallottunk ilyesmit...én is és a testvérem is egyházi iskolába jártunk ( a bátyám a piaristákhoz) ennek ellenére, ugy beszélt anyámmal, hogy a gyomrom forgott tole... apám szijjal verte el ezért..anyám meg sirt, hogy mi van a testvéremmel..o ezt nem érti. nem használt...sem az, hogy szijjal verték..sem az, hogy szépen kérték..sem az, hogy pszichologushoz járt....
2015. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!