Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tényleg csak barátság köztük?

Ez tényleg csak barátság köztük?

Figyelt kérdés
Tegnap a lányom barátnője itt aludt nálunk, nem először mert együtt nőttek fel és jó barátságot ápolnak. Úgy volt,hogy a barátnője a vendégszobában alszik, este átmentem a lányomhoz és ott vihogtak a földön, elvoltak, de szóltam, hogy majd aludni is kéne, én lefeküdtem mert fáradt voltam. Reggel kelek fel, megyek a lányomhoz, az ágyán fekszenek, összekarolkozva, egymás felé fordulva alszanak. Hagytam, nehogy utána az legyen, hogy minek járkálok oda. Elmentem bevásárolni, jöttem haza, együtt reggeliztek, majd a lány hazament. Akartam erről beszélni a lányommal, de azt mondta nagyon szereti a barátnőjét és kész. Nekem akkor is furcsa volt ez az egész, hát nem is tudom. Szerintetek tényleg csak barátok?

2015. aug. 24. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nálam is volt amikor kisebb koromban(tiniként) itt aludt a barátnőm. szintén ovi óta ismertem. bár egymás mellett aludtunk(külön ágyon) de ha csak 1 nagy ágy lett volna akkor azon alszunk. nyilván barátként tekintettünk egymásra és nem zavart a másik közelsége. de kérdezz rá finoman,ha nagyon gyanús,hogy mi a helyzet a fiúkkal,tetszik -e neki valaki..

ha tényleg a saját neméhez vonzódna,akkor kell azért egy bizalmi fok,hogy elmerje mondani. legyél nyitott ,hogy ne féljen tőled emiatt. de szerintem csak barátság lehet. hány évesek?

nekem eszembe se jutott volna,hogy vendégszobában aludjon a barátnőm amikor itt volt.pedig hangsúlyozom,mindeketten a fiúkat szeretjük.

2015. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ez teljesen normális a lányoknál. Szerintem . Én 16 vagyok és szintén a barátnőmmel nőttem fel . Ha nálam alszik elalvás előtt mi mindíg sokat beszélgetünk és volt úgy hogy egymás kezét is fogtuk vagy megöleltük egymást. De nincsen ez mögött semmi több mert mindkettőnkek van barátunk . Ebből majd kinőnek egy idő után . Felesleges ezt felhozni előtte mert csak kínos lessz az egész dolog.
2015. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettemy hogy mindketten 16 évesek.
2015. aug. 24. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
És ha több van köztük? Örülnék, hogy boldogok.
2015. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A lányom elég fiús és nem volt még fiúja...de nem akarom ezt elhinni róla.


A válaszokat köszönöm.

2015. aug. 24. 14:37
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne dőlj be ennek a most divatos képzelgéseknek.
2015. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"A lányom elég fiús"


Ezek után csodálkoznál még bármin? Ha valóban leszbikus, akkor remélem tudod, hogy CSAK rajtad múlt.


Veled együtt remélem, hogy nem az, de ha egy lány "fiús", akkor ott soha nincs valami teljesen rendben pszichésen. Vagy fordított esetben, egy lányos fiúnál nem ezt gondolnád?


"A fiam elég lányos"


Ugyanannyira beteg mindkét helyzet.

2015. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy ez vagy az.

De a legvalószínűbb, hogy álomba dumálták magukat és összeakaszkodva kötöttek ki.

2015. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:48

Kamaszkoromban tök fiús voltam, mégis köszönöm, egészséges fiatal felnőtt vagyok, már nőies stílussal, és pasim is van. Nem kell rémeket látni -.-"

Kérdező, a legtöbb "legjobb barátnő" páros, akiket ismertem, kamaszkorukban ilyenek voltak. Soha senkiben fel se merült, hogy a legjobb barátnőt vendégszobába rakják, vagy akár csak külön ágyba :O

2015. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mumusan ***** válasza:

Mit jelent hogy fiús?

Kamaszként rövid hajjal, bőgatyában rapzenét hallgatva lógtam a srácokkal. Aztán jött a rockzene, szegecsek, bakancs, zenekaros póló.

Most 28 évesen van egy Kisfiam, 6 éves kapcsolatom, és imádok motorozni, íjászkodni. Csizmából csak magassarkút veszek, szeretem a szoknyákat, hosszú szőke hajam van....

Degenerált lennék?

2015. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!