Mi a baja anyámnak?

Figyelt kérdés
Gyakran kicsúszik a száján hogy bánja, hogy megszült, megver, az előbb is megvert, égő karral írom ezt... most azért csinálta, mert hajnalban érkeztünk meg valahonnan, és nemrég keltem fel (megjegyzem ő is), és elkezdte, hogy én nem segítek semmit (ami nem igaz)... most megyek gimnáziumba, és megállás nélkül mondogatja hogy én nem vagyok hozzá erős, buta vagyok, és nem fogom bírni... mégis hogyan induljak neki a sulinak jövő héten ilyen "motivációkkal"? Mit tehetnék?! Úgy érzem senki nem tud megvédeni, teljesen tehetetlen vagyok :(

2015. aug. 24. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj apádhoz
2015. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
49%
Ha nem is változik a helyzet akkor is csak te tudod hogy mire vagy képes és ha felvettek a gimibe akkor nem lehetsz hülye hisz nehezen szoktak bekerülni az emberek oda....vagy költözz el a nagyszüleidhez
2015. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Verd meg te is. Megérdemli.
2015. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, gimibe nem olyan egyszerű bekerülni. Anyád egy lelki sérült sajnos, inkább fordulj a gyámhatóság felé, de ha már ekkora vagy a rendőrséghez is mehetsz.
2015. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ne turd el h megver. Szerintem tanulj valami kuzdosportot akar titokban vagy gep elott nezegetsz uteseket. Amikor ezt csinalna neked lekeversz neki egy pofont. De menj a rendorsegre vagy a gyamhatosagra!
2015. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Koleszba nem tudsz költözni?
2015. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

próbálj koleszba menni, ha pedig legközelebb megjegyzi hogy te ilyen meg olyan vagy kapásból vágj vissza hogy

1.) az csak az ő nevelését minősíti ha annyira lúzer vagy

2.)próbáljon csak megverni elmész az orvoshoz látlelet aztán rendőrség hidd el abba hagyja(és a lelki terror is bűntetendő)

végül apád ilyenkor hol van,

2015. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Az apja még a kocsmában van. Majd 1 óra múlva hazamegy, és részegen szétveri az egész családot.
2015. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
Mennyetek el családterápiára
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nyoma van a verésnek, akkor doki: látlelet. Ezzel fenyegetheted, hogy feljelented.
2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!