Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány barátom 14/L aki...

Egy lány barátom 14/L aki nemrég még egy aranyos kedves lány volt teljesen megváltozott, káromkodik, flegma, inni cigizni is szokott (csak néha) és sok olyan dolgot amit régebben szeretett mára már utál, van vissza út szerintetek? Lent a többi

Figyelt kérdés

Ez nem normális teljesen mást ad mint ami, és most már ilyen lesz örökre? Szerintetek jobb belátásra tudnám bírni?

Tudatosan csinálta ezt mert nem volt ilyen csak valami megváltoztatta és szerinte jó ez így neki, fiú barát stb... de az előző énjéhez képest egy szakadék áll kb. személyességében... Tudom hogy az első válasz az lesz hogy ha így jó neki akkor hagyjam, de ő beletörődöm típus és olyan ez van típus....



2015. márc. 21. 19:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Próbálj meg vele beszélni. Mondd el neki hogy ő nem ilyen.
2015. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már egy 3 hónapja ilyen de előtte mi összevesztünk és most arcon csapott ez az egész énje....makacs, önfejű lány, nehéz meggyőzni de azt hiszi hogy oktatni akarom...
2015. márc. 21. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik, ha a fejeden pörögsz se tudsz ezen változtatni, nagylánynak képzeli magát éppen.
2015. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azért beszél úgy mint egy fiú, és olyan a stílusa mint egy trógeré?? már nem azért de a kamaszodásnak is vannak jó és rossz irányai nem??
2015. márc. 21. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, ettől képzeli magát nagylánynak, senki nem írta, hogy ez jó irány. Majd kinövi.
2015. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De talán.. fogadd el.nem lesz ez mindig így..voltam én is,mint mindenki kamasz,a változásokkal együtt..-a gyerekeim kinőttek már ebből...még van ideje várj türelmesen,persze ez ebben a korban a "türelem" ismeretlen.
2015. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg őszintén mi a baja! Tudom biztos mondtak már sokan ilyet de ha őszinteségről van szó mondok egy tippet: 1. Te mondj meg neki valamit titkodat vagy egyszerűen csak azt kedvesen szeretetteljesen, hogy figyelj én nagyon szeretlek mint barátot jó fej vagy de az utóbbi időben stb. De az nagyon fontos, hogy kedvesen és alázatosan csak halkan beszélj mert ő majd le fogja ordítani a fejed! Én hiszek Istenben és imádkozni fogok a barátnődért és érted és hiszem ha tényleg megpróbálod amit mondtam akkor sikerülni fog ebben biztos vagyok. Már holnap beszélj vele ha tudsz! Egyébként neked nem kell hinned Istenben neked csak annyit kell gondolnod, hogy egy próbát megér :) . Majd meséld el sikerült-e!
2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!