Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghúztam az autót és félek...

Meghúztam az autót és félek elmondani apának. Mit csináljak? Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

Új kocsi, a szülinapomra kaptam.

Nem lett totálkár, csak az oldalán lett egy hosszú karcolás.

De már így is lett egy gyorshajtási bírságom és apa arra is húzta a száját, meg Dakarnak hív a mai napig és azt mondja, hogy legalább arra figyelnék, hogy a traffipaxba ne szaladjak bele, ehhez nem kell zseninek lenni.


2015. aug. 27. 14:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
41%
hogyan keletkezett a sérülés?
2015. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Argloss ***** válasza:
72%

A: Apa béna voltam, szóval cseppet megkarcoltam a kocsit.

B: Képzeld apa, valami szemét meghúzta a kocsit a parkolóban és még csak számot se hagyott.


Szerintem fölösleges hazudni. Valószínűleg tisztában van a vezetési képességeiddel, szóval nem fogja meglepetésként érni a dolog. Örülni nyilván nem fog neki, de ilyen dolgot nem is tudsz úgy tálalni, hogy örüljön neki az ember...

2015. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%

Apa meghúztam a kocsit.

Ennyi. Sajna a felnőttségnek meg van az a csúnya hátránya, hogy ha valami hülyeséget csinálsz vállalni kell a felelősséget.

2015. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
40%

Tesco parkolóban nem húzhatták meg? :)

Én a férjemnek mindig azt mondtam, ha valami sérülést okoztam az autójára. :D

2015. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A barátom idegesített mellettem, hogy bénán parkolok, rosszul csinálom ezt és azt, közben még telefonon is beszéltem és ahogy próbáltam befordulni a kapunknál, az autó oldala végigment egy fa ágain és ahogy mentem, végig lejött a festék.
2015. aug. 27. 14:30
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a javíttatásra a pénzt (gondolom, jócskán van zsebpénzed, dolgozhatsz is mellé), és vidd be a szervizbe. Apáddal meg közöld, hogy meghúztad a kocsit, ezért most biciklivel/gyalog/tömegközlekedéssel jársz, amíg kész nem lesz, természetesen te fizeted.
2015. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz parkolni, de azért biztos ami biztos telefonálsz közben... Gratulálok. Apád helyében egyszerűen kifizettetném veled a javítást, hátha tanulsz egy kis felelősséget.
2015. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
95%

Okos apádnak ilyen vezetési stílus mellett nem új autót kellett volna vennie neked. Lesz annak az autónak a karcoláson kívül még komolyabb baja is.

Ideje lenne felnőnöd ahhoz, az autóvezetés nem egy sok remek szórakozás között, hanem veszélyes üzem. Aki pedig vezet, az viseli , ha hibázik, minden következményét.

2015. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%

1. Egyszerűen mondd el az igazat.

2. Ne vezess. Aki folyton gyorsan hajt, balf**zkodik az úton, de közben telefonál, az ne vezessen. Ne magad miatt, mert az sok mindenkit nem érdekel. Viszont másokat is veszélyeztetsz.

2015. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Hát de miből fizetném ki?

Saját pénzem nincs, amit kapok, azt másra költöm.

Most leszek végzős, időm sem lesz dolgozni. Meg kifizeti apa, csak tök ciki, hogy nincs olyan régóta jogsim, meg autóm se, de már több mindent csináltam, mint más több éves jogsival...

Tudok parkolni, de amúgy is ideges voltam és a barátom egész úton mondta, hogy mit kéne máshogy csinálnom és már elegem volt. Ha egyedül vagyok, sosem szokott semmi baj lenni.

Van jogsim, akkor vezetek, amikor csak akarok.

2015. aug. 27. 14:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!