Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok beszélni normálisan...

Nem tudok beszélni normálisan a szüleimmel. Hogyan kéne elmondani? ( lent )

Figyelt kérdés

8 éve járok sportolni ( Karate ) versenyszinten, de viszont félek, nem szeretek versenyekre járni ( viszont edzésekre járni szeretek ).

Elmondtam szüleimnek, hogy nem akarok járni versenyekre, de nem reagáltak valami pozitívan. Azt mondták, hogy eladják a számítógépemet, és edzésekre sem fognak vinni.

Nem nagyon bírom nekik elmondani, hogy nagyon nem szeretek járni versenyekre.


Kérlek adjatok tanácsokat!


2015. jún. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem szeretsz versenyekre járni? Félsz tőle valami miatt, vagy csak nem szeretnél versenyszerűen sportolni?
2015. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

"én meg akkor elmegyek világgá" a helyes válasz, ha lázadsz, és kiállsz magadért.

Vagy összeszeded magadat, és elmész a versenyekre.

2015. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem, miért kell olyat erőltetni, amit a gyerek nem akar? Azért, hogy lehessen vele villogni? A sport nem attól jó, hogy érmeket gyűjt az ember, meg lehet posztolni, hogy hányadik lett egy-egy versenyen. A szüleid szemét fel kéne nyitni, hogy borzasztó a gondolkodásuk! Ne menj versenyre, ha nem akarsz, egyáltalán nem muszáj! A gépeed nem fogják eladni, mert azzal is tanulsz. N31
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kellett lepontozni a kérdező felé tett kérdéseimet. Szerintem tök fontos tisztában lenni az indokokkal, mert azok nélkül nem fogja tudni a szüleivel sem megértetni, hogy ő valamit nem szeretne.
2015. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Félek kicsit az ütéstől, főleg, hogy jövőre a testpajzsnélküli szabály lép be.
2015. jún. 15. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek karatézol, ha ilyen betoji vagy hozzá?


Válassz másik nem küzdősportot, és le van a gond.

2015. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az edzővel sunyiban megbeszélni a helyzetet, hátha megkönyörül rajtad és nem küld versenyre :)
2015. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!