Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dunaföldváron és környékén...

Dunaföldváron és környékén milyen munkalehetőségek, gyárak, cégek vannak? (nem csak a munka miatt kérdezem, összetettebb téma )

Figyelt kérdés

Tisztelt Gyakorikerdesek olvasók !


Leírom az igazat !

2013 nyarán Hajdú Bihar megyéből egy motorral elmentem Siófokra hogy szakácsként ott dolgozzak.Az a munka ami ott lehetett volna nem sikerült.Lett volna ott egy munkás szállás,csak aki azt ajánlotta az rosszul tudta a nyitvatartást és én sokáértem oda.Plusz a motoron is kijött egy nehezen javítható hiba.De amikor úton voltam Siófokra,megálltam Dunaföldváron egy hídnál.A hídon álltam,és lent a parthoz közel lent láttam egy fürdőt.Ott boldogan,jól szórakoztak az emberek.Akkor ott körül néztem.Láttam a Dunát,és a hátam mögött egy nagy magas hegyet.Elgondolkoztam akkor,hogy mi lenne ha nem mennék tovább,és ott maradnék ! Akkor ott készítettem pár fényképet és újra nézegetem.2014-ben német nyelvet tanultam és Ausztriába vágytam.Közben anyuval voltam itthon ápolási díjon.Sajnos 2014 novemberében anyu elhunyt.Apám és én maradtunk.Most hogy elfogadtam,hogy bármit is teszek már nem hozhatom vissza az édesanyámat.Apám és én köztem gyakori súrlódások vannak.Ő úgy érzi hogy azért mert ő az idősebb jogában áll parancsolgatnia nekem...Lényeg a lényeg,amikor ilyen helyzet van vissza gondolok arra,hogy milyen jó is volt az a légkör és érzés ott Dunaföldváron....Belegondolok hogy ha nem itt élnek,hanem ott,és szabadnapomon minden nap láthatnám azt a környezetet ott boldogan élnék ! Valójában ezért lenne jó ha ott lenne munkám...



2015. aug. 29. 09:40
 1/2 anonim válasza:
Szia Dunaföldváron van bioethanol gyár, betongyár a környéken Dunaújvárosban a Vasmű meg még egy csomó gyár mert az ipari város :)
2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez egy szép impresszionista leírás volt, kedves kérdező!

Többször kell megnézni egy helyet, mert biztosan vannak vonzó és kevésbé vonzó arcai is. Meg sok függ az ember hangulatától épp akkor és ott.

2018. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!