Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? elnezest nem magyar a billentyuzetem nem talalom rajta az ekezeteket

Figyelt kérdés

Ket testverem van egy batyam es egy hugom,valahogy ugy veszem eszre hogy anyam jobban szereti oket mint engem.

Batyamat azt szinte allandoan sztarolja es olyan kulombsegeket tesz koztunk ami engem nagyon bant. Egyikunk sem el mar vele csak a ,

9eves hugom. Volt egyszer hogy pont egy idoben szorultunk meg anyagilag tesommal es felhivtuk anyat hogy ,

legyen szives segitsen es kuldjon penzt erre ugy oldotta meg ezt a dolgot hogy batyamnak 10 ezer nekem pedig 2ezer forintot,

kuldott segitsegkent ez persze csak utolag derult ki.. Olyan is volt hogy haza mentem pont tesom is otthon volt,es en adtam par,

ezer forintot anyamnak kajara mivel tobb napig naluk voltam... Erre at ment tesommal a boltba vett neki az en

penzembol energia italt nekem meg nem hozott semmit..Engem csak azert hiv fel hogy meg kerdezze tudok e valamit a tesomrol vagy hogy elmondja,

hogy ot valaki eppen megbantotta. Volt hogy azert hivott fel hogy elmondja nekik nincs mit enniuk ok meg nem ettek semmit. Allandoan ugymond,

a sajat nyomorat akarja ram haritani.. Tegnap pl felhivot es uvoltott nekem a telefonba mert valaki olyat mondott ami

neki nem teszett.. En nem vagyok jo csak hogy hallgassam a hulyesegeit. 5 honapos terhes vagyok es ez nekem nem hianyzik annyira

tonkre tesz lelkileg a baromsagaival hogy szo szerint tegnap ota faj a fejem es olyan gyenge vagyok hogy az agybol alig tudok kiszallni.Talan 16,17,

eves lehettem mikor elkezde mondogatni nekem hogy ha o meg hal akkor a hugomat majd nekem kell felnevelni... Volt hogy egesz nyaron nem hivott fel csak

egyszer mikor pont dolgoztam hogy o most a korhazban van. smst ir hogy hello tul vagyok a masodik szivrohamomon.. En nagyon szeretem de tonkre tesz lelkileg. Amugy sem volt az

eletem egy leany alom 12eves voltam mikor apam elkezdett nokent nezni ram.. Ra egy evre autobalesetben meghalt amit nem mondom hogy sajnalok. mindig arra gondolok isten nem ver bottal.

De persze ezzel is egyedul kellett megbirkoznom mert anyam elvolt foglalva a sajat fajdalmaval,nekem meg meg annyi se hogy

egy pszichologushoz elvigyen. Ti mit tennetek? ugy erzem kicsinal lelkileg de nem akarom megbantani


2015. aug. 29. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:
kb 6 eves voltam mikor este lefekudtunk aludni en anya mellett aludtam,oda fordult hozzam es azt mondta ha o reggelre meg hal ne szoljak senkinek.igy nottem fel felelemben hogy mikor maradunk anya nelkul.. 23eves vagyok es par honapon belul anya leszek,de nem tudnam ezt meg tenni hogy ilyeneket mondjak a gyerekemnek
2015. aug. 29. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2015. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!