Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy alkalmanként elengedjen szoliba? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos hófehér bőrrel születtem,ami elég nehezen barnul,de ha barnul akkor se kell sok idő neki hogy lekopjon.Kicsit anyajegyes típus vagyok,de eddig nem volt semmi baj velük.

Nagyon nem szeretem a sápadt bőrömet,önbizalomhiányos vagyok miatta.Most ne gondoljátok azt hogy egy tipikus szolis p***a szeretnék lenni,heti 1 alkalom elég lenne.Az anyajegyeimet meg persze védeném,legalábbis ami nagyobb.

Anyát is megértem hogy félt,én is tisztában vagyok a veszélyeivel,viszont szerintem időigényesebb is mint a Napon heverészni órákig,nem sokszor van ilyen napom,meg egyszerűen én nem bírok olyan sokáig egyhelybe maradni és izzadni.

Nemrég nyílt a közelben egy nagyon igényes szolárium,oda mennék,tehát ott nem tojják le hogy milyenek a csövek.

Szerintetek mit csináljak?


2015. aug. 30. 17:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Akármilyen fura nektek,de én egyáltalán nem égek le,csak nyár elején egy kicsit.

Sportolok,sokat voltam kint,nem égtem le de nem is barnultam.(20-assal voltam lekenve)

2015. aug. 30. 18:05
 12/27 A kérdező kommentje:
9: fényvédővel
2015. aug. 30. 18:06
 13/27 anonim ***** válasza:
38%
15 évesek nem mehetnek oda. Még a 18-at is keveslem. Gyereket normál esetben nem is engednek be, szóval esélytelen.
2015. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén szólva nem értem a szoli mániát. Persze ez most a divat és a trendi. De 40 éves korodra 60-nak fog kinézni a bőröd, arról nem is beszélve, hogy ezen kívül milyen veszélyei vannak.

Annyira nem érdemes kockáztatni ezt. Nem is véletlen, hogy ennyi idősen különösen nem ajánlják. Tényleg, inkább használj barnítót. Vannak egészen jól használhatók is.

2015. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%
Anyukadnak nem kell feltetlen tudnia, hogy alkalmankent szolariumba jarsz, szerintem.
2015. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Minek akarsz te szolizni? A fehér ember nem véletlenül fehér. Az "anyajegyet" (aka bőrrák) pedig nincs nagyon hogy védeni.
2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Krisztinának hívnak?:D
2015. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Szerintem inkább barnító sprayk-kel, krémekkel próbálkozz. A szoli nem egészséges, bár szerintem ezt Te is tudod. A fehér bőröd pedig ne szégyelld...nekem is elég fehér, sápadt, egy ideig borzalmasan cikinek éreztem. Aztán megtanultam elfogadni...most már büszke vagyok rá!


29N

2015. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

"9: fényvédővel" - Csak józan paraszti ésszel gondolkodj!

Ha az véd, akkor az azzal bekent területek más színűek lesznek, mint a bőröd többi része. Ha meg ugyanolyan színűek lesznek, akkor nem véd!

De még egyszer: nem csak a már meglévő anyajegyeidnél okozhat gondot a szolárium!

És, ahogy már más is írta: heti egy alkalomtól nem leszel barna, csak ha annyi időre mész be, ami rosszabb mint ha többször mennél rövidebb időre.

Hidd el, 20- 25 év múlva a fejed fogod a falba verni, hogy minek kezdtél el szolizni!

2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%

Úristen,most komoly?

10 éve voltam 15 éves már akkor télen néha-néha elmentem szolizni. A kutya nem kérdezte hány éves vagyok.

Ha normális mélybarnítós szoliba mész pár alkalomtól nem lesz bajod, mond anyukádnak hogy nyugodtan nézzen utána.

Azt is mond el, hogy utálod a fehér bőröd, ennyi.

Ha nem megy bele akkor vannak olyan krémek amikbe van barnító és szép színt kölcsönöz, igaz ez nem tart sokáig de jobb mint a semmi.

2015. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!