Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy alkalmanként elengedjen szoliba? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos hófehér bőrrel születtem,ami elég nehezen barnul,de ha barnul akkor se kell sok idő neki hogy lekopjon.Kicsit anyajegyes típus vagyok,de eddig nem volt semmi baj velük.

Nagyon nem szeretem a sápadt bőrömet,önbizalomhiányos vagyok miatta.Most ne gondoljátok azt hogy egy tipikus szolis p***a szeretnék lenni,heti 1 alkalom elég lenne.Az anyajegyeimet meg persze védeném,legalábbis ami nagyobb.

Anyát is megértem hogy félt,én is tisztában vagyok a veszélyeivel,viszont szerintem időigényesebb is mint a Napon heverészni órákig,nem sokszor van ilyen napom,meg egyszerűen én nem bírok olyan sokáig egyhelybe maradni és izzadni.

Nemrég nyílt a közelben egy nagyon igényes szolárium,oda mennék,tehát ott nem tojják le hogy milyenek a csövek.

Szerintetek mit csináljak?


2015. aug. 30. 17:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%

Ennyi hülyeséget és téveszmét is rég olvastam már a szoláriummal kapcsolatban...

Írtam üzenetet.

2015. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnos hófehér bőrrel születtem,ami elég nehezen barnul,de ha barnul akkor se kell sok idő neki hogy lekopjon.Kicsit anyajegyes típus vagyok,de eddig nem volt semmi baj velük. "


Minden feltétel adott a melanómához. (bőrrák).

Egyébként én is ilyen típus vagyok, és én is utáltam, két nyár volt, amikor szoliztam, de az a műbarnaság sem tetszett jobban. Nekem ez jutott.

De mióta anyukámnak és a mamámnak bőrrákja volt, annyira nem is erőltetem. Sőt, inkább kímélem a bőrömet, amennyire tudom.

2015. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
menj ki dogmeleg van kapalj dolgozz szep barna leszel ingyen
2015. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon durván roncsolja a bőrödet, főleg, ha anyajegyes is vagy. Hiába véded, akkor is. Meg a szolinak nagyon műbarna hatása van, vagy hogy is mondjam. Nem olyan természetes, mint ha napon voltál volna. Legalábbis szerintem. Esetleg a fehér bőrödhöz válassz olyan hajszínt, amivel jól mutat (egyik ismerősömnek megoldotta ez a problémáját) vagy használj barnító krémet. Önbizalomhiányod meg emiatt ne legyen. :) Biztos szép vagy fehér bőrrel is. ^^
2015. aug. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%
Inkább önbarnítózz, ha már... a szoli meg úgy általában a túlzásba vitt napozás hosszútávon baromira roncsolja a bőrt, melanómát okozhat... nem mellesleg néhány év múlva olyan petyhüdt lesz a bőröd tőle, hogy nem igaz (van pár ismerősöm, aki határ nélkül süttette, szoliztatta magát... nem túl szép látvány...).
2015. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Cheli válasza:

Legyel mertektarto ne azt nezd hogy milyen barna hanem hogy a tonus jolaljon neked hasznalj vedo kremet az anyajegyekre amik nagyobbak vagy kiemelkednek a borod alap vonalabol es figyelj a borod hidratalasara havonta egy alkalommal nezesd meg a nagyobb anyajegyeket vagy azokat amik szarazabbak valtozik az alakjuk a meretuk vagy esetleg a szinuk. En egy magan borgyogyaszt ajanlanek massal nincs tapasztalatom nekem volt ketto nagyobb haton es fenek felett lezerrel leszedettem inkabb egy eve jarok szoliba heti egy vagy ket alkalommal rovid idokre kerdezd meg az ott dolgozot hogy mennyi idot javasolna kezdesnek mert erzekeny a borod aztan majd szepen kitapasztalod hogy neked mennyi ido kell ne siess inkabb menny le tobszor kevesebb idore lehet az elso alkalmaknal nem latsz majd nagy valtozast de vard ki 3-4 het utan sokkal szebb lesz a borod. Ami anyukadat illeti semmivel nem tudod meggyozni mond el neki hogy mikre fogsz figyelni esetleg mutasd meg neki amit irtam es ha azt mondja hogy nem akkor felesleges vele vitazni mert a biztonsagod erdekeben barmit megtenne es csak a javadat akarja megha nem is teljesen jogosan. Az en anyukam is ellenezte aztan megmutattam neki hogy figyelek es utana jartam a dolgoknak es igy o is eljon velem idonkent. Egy kis vicces sztori rengeteget buliztam es ahany lannyal talalkoztam mindegyik nek az volt az elso mondata hogy jezusom de helyes vagy olyan vagy mint egy vampir rosszabb esetben meg kepeket is mutogattak 😂

Es a kotozkodo embereknek nem azt mondom hogy nem veszelyes a szolizas de mesze nem olyan ordogi mint aminek bealitjak es ha valaki betartja amiket irtam annak nem lehet kara belole persze kivetelek mindig vannak akinek nem birja a bore es semmivel nem tud tenni ellene az ne csinalja mert csak kara lesz belole szep es egeszseges bort kivanok mindenkinek aki ezt olvassa.❤

Egy 20 eves srac.

2018. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
A Nap barnító hatását már egy barnulni vágyó fiatal se ismeri? :( Fura rég az volt az erény ha a nők hófehérek voltak, mert ugye a szolgák dolgoztak a napon ami miatt lebarnultak, és ez a szintkülönbséget mutatta a két osztály között.
2018. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!