Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fog anyukámnak rosszul esni?

Nem fog anyukámnak rosszul esni?

Figyelt kérdés
Most lesz a szülinapja és már egy ideje mondogatja, hogy mennyire tetszik neki egy ruha. A gond csak az, hiába a méretek, fel kell próbálni ráadásul rengeteg színű, mintájú van belőle. Arra gondoltam, hogy veszek egy ajándékkupont amit le tud vásárolni természetesen én is elkísérem, plusz készítettem neki egy 3D-s szülinapi kártyát (hogy ne csak úgy adjam a kupont) és én csinálnám neki a szülinapi tortáját. Nem túl snassz ez? Nem fogja úgy érezni, hogy nem érdekel a szülinapja és gyorsan összecsaptam valamit? Eléggé izgulok miatta mert fontos nekem, hogy boldog legyen.
2015. szept. 3. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi a kupon értéke?
2015. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. de lehet jobb lenne,hogyha van hasonló stílusú ruhája,akkor annak lemérnéd a méreteit és a boltban kiválasztanád az akkora méretet.

én a páromnak szoktam ruhát venni alkalmakkor,mert ő utál vásárolni. de ezzel a méregetős módszerrel még sose lőttem mellé,nem volt sose kicsi,vagy túl nagy amit adtam neki.


de ha nem mered bevállalni,hogy próba nélkül elhozod,akkor amikor átadod az utalványt,akkor elmondod,hogy kinézted ezt a ruhát,csak méret és szín miatt rá akartad hagyni a választást.

így egyátalán nem snassz és jó ötlet a saját készítésű torta is!

2015. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugi,örülni fog!
2015. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát a 3D-s kártya szépre megcsinálva baromira nem "összecsapott", de ha csúnya akkor keltheti ezt a látszatot...


am ha jól tudom a ruháknál van olyan, hogy X napon belül ki tudja cserélni...de azért jobb ha biztosra mentek :) vagy megmondhatod neki, hogy elmentek és együtt megveszitek :)


22F

2015. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel még nincs önálló fizetésem ezért 20 000 Ft ebből a ruhát is megtudja venni meg marad is, de miért lényeg?
2015. szept. 3. 10:14
 6/13 A kérdező kommentje:

Már lemértem és érdeklődtem az eladóknál is, ők is azt javasolták hogy személyesen próbálja fel, mert nem biztos, hogy a méret jó és az is fontos hogy hogyan áll rajta.


Természetesen vele együtt megyek vásárolni :)

2015. szept. 3. 10:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez annyira álnaív kérdés! Miért esne rosszul?
2015. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 Álnaív??? hát te tudod. Gondolom veled nem fordul elő soha, hogy azon izgultál mennyire fog örülni a másik az ajándéknak. Főleg olyan esetben, ha nem vetted meg konkrétan az ajándékot.

Nagyszülőktől karácsonyra pénzt kaptam, nekem nem esett jól mert úgy tűnt hogy nem szántak arra időt hogy kitalálják mit vegyenek.

2015. szept. 3. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet ez az egész, plusz pont, hogy nem csak a kezébe nyomod, hanem elkíséred a boltba, időt töltesz vele együtt.
2015. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Kicsit megnyugodtam, de majd kiderül a reakció. Ha idegenként is azt mondjátok jó ötlet, akkor valószínűleg neki is tetszeni fog :)
2015. szept. 3. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!