Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell en 22 evesen...

Miert kell en 22 evesen beszamoljak arrol, hogy hol vagyok es kivel?

Figyelt kérdés

Megertem, hogy a szuleimmel lakom, de miert kell mindig mindenrol tudjanak?

Multkor mondtam, hogy megyek a varosba, kellene az auto, adjak. Az volt a valasz, hogy vigyed, de hova mesz, kivel mesz. Hazajottem, elkezdtek faggatni, hogy nah mit beszeltetek a csajjal...

Tegnap ugy volt, hogy megyek pizzazni, de utolso percen valtozott a terv. A kocsit szinten elkertem, de vegul csak nem kellett. Akkor is, kivel mesz, hova mentek, mit csinaltok, meddig maradtok.

Nem ertem, hogy miert nem mehetek el sehova ugy, hogy elotte-utana ne kerdezoskodjenek.

Ha mondjuk pasival mennek, de csak 1 sima randira, akkor miert kellene arrol is beszamoljak, foleg ha nem is lenne komoly, semmi... Nem ertem, komolyan.

22L


2015. szept. 4. 18:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is idióták a szüleim egyébként....én sose szeretnék debil szülő lenni majd...
2015. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem is leszel. A szüleid azért lettek "idióták", mert ők azok akartak lenni.
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%
25 éves korodig azért megértem a szüleidet, mert azért még annyira nem vagy felnőtt.
2015. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
elkérted a kocsijukat, lehet tudni akarták mikorra várjanak vele vissza.
2015. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
És erről konkrétan faggatnak, vagy csak érdeklődnek, próbálnak beszélgetni veled? :D Nem mindegy.
2015. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nincs azzal semmi baj, hogy megkerdezik, hogy mikor jovok, vagy valami, de hogy en mindig mindenrol be kell szamoljak.

Mar ne haragudj, de mas 22 eves ferjnel van, es ott laknak a szuloknel, nem hinnem, hogy ugy kellene engem kezelni, mint egy gyereket.

2015. szept. 4. 18:53
 7/30 anonim ***** válasza:
35%
22 évesen a szüleiden élősködsz, a kocsijukat is eltarhálod, és te vagy felháborodva? Nézz inkább magadba. Állj a saját lábadra vagy fogd be a szád.
2015. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz velük mit csinálni, ők ilyen típusok.


Az én szüleim is ilyenek, főleg anyukám. Hiába élek külön, hiába van férjem és gyermekeim, mindig előjön ezzel a témával (mikor, hol, kivel, miről beszéltetek, meddig voltál, stb.) A legviccesebb az volt, mikor felhívtam őket, hogy megyünk szülni, mert elfolyt a magzatvíz, erre anyám összeveszett velem, mert nem tudtam neki megmondani, mikorra "végzek". :)


Én már próbálom viccesen felfogni a dolgot, mert tudom, hogy csak szeretetből teszi, de néha piszok fárasztó.

2015. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

juj meg merték kérdezni hova és mész. vagyis hova viszed az Ő KOCSIJUKAT?! milyen szülők vannak! eszem megáll...


ha olyan felnőtt vagy, költözz el!

2015. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a fogyatékos apám pl olyat is mondott h elkell számolnom a fizummal+hogy mire költöttem xD jah és adtam le a pénzből..aki lepontozott az meg nyalja meg a makkom
2015. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!