Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért nem akar igazolást...

Anyu miért nem akar igazolást írni úszás órára? 13L

Figyelt kérdés
Szóval ugye nálunk a suliba uszoda van így a tesi órák ha duplák akkor úszás van.A tanárunk azt mondja hogy kell igazolás ha nem úszunk,mert ha olyan van egy félévbe hogy 3szor nincs felszerelés 1es.De ez lenne az első olyan hogy nem úsznák,csak anyunak nem akarok hazudni,ezért megkértem h írjon igazolást,mert reggel is rosszul voltam de csak annyit mondott hogy csak simán nem akarok úszni.Meg hogy mit fog gondolni a tanár.Ugye én az elmúlt két évbe néha még akkor is úsztam ha meg voltam fázva de csak azért mer mindíg pont akkorra esett az osztályzás amikor a megfázás elején voltam. De most nem osztályzás lesz,meg nagyon rosszul vagyok.Akkor most miért nem ír igazolást?13L
2015. szept. 8. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha beteg vagy, menj orvoshoz, majd o ir igazolast.


Anyukadnak teljesen igaza van, en sem irnek.

2015. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem egesz napra kéne,csak felmentés mint sima tesin csak rosszul fogalmaztam.

Este 8kor orvoshoz?Meg akkor is meg lennék kérdezve anyu részéről hogy miért.

2015. szept. 8. 20:15
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem miért akarod ellógni.

Én sem írnék neked igazolást.


Tudod jó dolog, hogy tesi alatt mehettek uszodába. Sok suliban ez nem adatik meg. Hidd el ártani nem fog, hogy ha ússzol sőt!

2015. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
én sueretem azt az órát.csak ha szédülsz és rosszul vagy azért nem olyan jó.
2015. szept. 8. 20:23
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Mert csak ! Én írnék. 😀😀😀 , velem is elő szokott fordulni 11/l
2015. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Sose fogom megérteni ezt az "akkor is szeretni fogod, ha beledöglesz" szülői hozzáállást... Egyébként írj egyet magadnak. Ilyen korban már illene tudni anyu aláírását hamisítani. Írd meg gépen, nyomtasd ki és akkor már csak egy aláírást kell odakanyarítanod. Ha nem vagy biztos, előtte gyakorold párszor egy külön papíron.
2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Én írnék felmentést arra az egy órára, hiszen nem jól van. Nem megúszni akarja, hiszen betegen bemegy suliba, csak nem szeretne még jobban mgfázni. Aki ilyet nem hisz el a gyerekének, az rossz anya lehet...

Vagy, mert nem bízik a gyerekben, vagy mert nem őszintének nevelte. Egyik sem jó. Aki azt válaszolta, hogy ,,meg akaja úszni". Hát, sajnálom.


Amúgy szerintem öltözz át, szólj a tanárnak, talán belátó lesz.

Egy anyuka. :)

2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Én is írnék. Sőt, annak se örülnék, ha a gyerekemnek úgy kellene úsznia, hogy más betegen megy be a vízbe, mert a szülei nem írnak neki igazolást...

Ha csak mondod a tanárnak, hogy nem vagy jól, az nem elég? Nálunk elfogadták, kivéve, ha valaki sorozatban visszaélt vele.

2015. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
bele kell fossni a vizbe akkor elmarad az uszás.xd
2015. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Én is írnék, amíg nem rendszert csinálsz belőle, de nálad ez az első ilyen eset.
2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!