Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 11 évesen kezdtem el vizilabád...

11 évesen kezdtem el vizilabádzni a kérdés az lehetek e én még híres vizilabdás akár válogatott?

Figyelt kérdés
elég magas vagyok 13 éveshez képest napi 5 ször néha 6 szor járok vizilabdára erőset dobok úszni nem annyira úszok jól mint a társaim akik 5 éves koruk óta játszanak de már szépen haladok :)

2014. márc. 19. 15:01
 1/3 anonim válasza:
Ha folytatod a heti rendszeres edzést és komolyan veszed ezt a sportot, akkor van esélyed OB I-ben játszani, de a válogatottra azért nincs sok esélyed.
2014. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végre sikerült már ugyanolyan gyorsan úszok mint a társaim és a dobásom is erősebb náluk azt elfelejtettem oda írni hogy 2 éve napi 300 fekvőtámasz és 100 felülést csinálok már megy 60 fekvőtámasz egyszerre és a 100 felülés egyszerre
2014. ápr. 2. 12:02
 3/3 anonim válasza:
Ez függ attól hogy melyik egyesületbe jársz, mennyire fogsz jól teljesíteni majd serdülő-ifi korosztályban és milyenek az adottságaid. Ha 180 körül leszel, nem lesz sok esélyed a válogatottban, hiszen el kezdték húzni ezt a magasság mániát. Ha jól megnézed nincs 190-nél kisebb a válogatottban. Anno én is elmentem egy tehetségkutató edzésre, rám néztek (anno még kisebb voltam) aztán meg se figyelték a játékomat, kb. tojtak rám. Na jó, gyerekkorban azért inkább protekcióval leszel utp. válogatott, felnőttkorban ez más. Azt viszont vedd figyelembe hogy nagy egyesületekben 7-8 éves korban kezdik a sportot :)
2014. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!