Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők hogyan viszonyulnátok...

Szülők hogyan viszonyulnátok a gyereketekhez, ha megtudnátok tőle hogy volt 1-2 öngyilkossági kísérlete amit végül nem hajtott végre, de a szándék még megvan benne?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakemberhez vinném.
2015. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném
2015. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Komolyan elgondolkodnék, hol rontottam el, hogy nem fordult hozzám a problémáival. Megpróbálnám meghallgatni, ha még bízik bennem.
2015. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene töle kerdezni, h mi a problema,vagy többet vele lenni,ha keveset vagytok vele.
2015. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

oda figyelnék rá jobban. ez az öngyilkossági kísérlet csak segély kiáltás volt. nekem mondhat bárki akármit. de aki tényleg meg akar halni az nem kísérletezik többször. az ilyen kanállal felvágom az ereimet meg veszek be 3 algopirint,ezek csak segélykiálltások..ilyenkor oda kell figyelni az illetőre,esetleg pszichológus véleményét is kikérni!

persze mint szülő örülnék hogy nem történt komolyabb , és magamat is hibáztatnám

2015. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megkaptam a privátot. egy "ex" se ér annyit,hogy miatta eldobd az életed.lesz még olyan kapcsolatod ahol nem hagynak el. akkor vissza gondolva hülyeségnek fogod tartani,hogy emiatt meg akartál halni. nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak! még fiatal vagy,bőven lesz időd meggyászolni ezt a kapcsolatot és tovább lépni!

én is túlestem ilyenen és sokkal jobb jött:)

2015. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ötösnek üzenem, hogy gőze sincs az egészhez. Eleinte csak próbálkoznak aztán meg sikerülhet is akár.

Szülőként csődöt mondtál, magadat hibáztasd.

Másrészt meg, azonnal orvos. A többiek jókat írtak.

2016. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!