Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom 14 évesen elvesztette...

Lányom 14 évesen elvesztette a szüzességét. Ti hogy viszonyulnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 15:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem örülnék neki, de már visszacsinálni nem lehet.

Beszélj vele a fogamzásgátlásrol, stb..

2014. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 KTIBOR81 válasza:
22%
A regi vilagban ez ritkan tortent meg sajna a mai világban ez gyakran elkerülhetetlen de ha meg tortent bele kel torodnod de anyut tehetsz hogy ovod a váratlan terhessegtol fel kell vilagositani arrol hogy a korai terhesség tönkre teheti a jövőjét
2014. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%

Hát biztos kiborulnék a férjemnek,hogy valamit nem jól csináltam..

Leülnék vele beszélni a védekezésről,és a nemibetegségekről ha eddig nem történt meg..

Semmiképp nem kiabálnék vele,szeretném ha elmondaná a többit is,és jó kapcsolata lenne velünk.

2014. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
12%

Örülnék. Főleg annak, hogy ilyen sokáig tartotta magát.

Én nem írom azt, hogy a mai világban ez már szinte későinek számít, mert a mi korunkban sem volt jellemző, hogy eddig kitartottak. Ez alól csak néhány kivétel volt, főleg azok, akiket nem akartak a fiúk.

36F (7 éves a lányom)

2014. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ez első sorban azon múlik, hogy a lányom hogyan reagálna rá. (olyanokat, hogy felvilágosítás nem írok, mert az nyilván megvolt a maga idejében...)
2014. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
35%

Egyszer csak el kell veszíteni, ha gyereket és családot akar.


Most őszintén miért kisebb trauma, ha 18-20 évesen történik meg. Mégis mennyivel érettebb?

Ha pucér férfit sem lát egész életében a 24 éves, akkor pont annyira éretlen mint a 14 a nemi életre.


Szerintem lelkileg kell beérni, és a 14 éves fizikailag érett lány, lehet lelkileg is érett. És jobb fiatalon átélni, nagyon szerelmesen az aktust. 18-20-25 éves nők már nem lesznek vakon szerelmesek. Minél később annál rosszabb.

2014. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos, mint a válaszokból is látod, ma divat minél előbb elveszteni a szüzességet. Most már mást nem tehetsz, mint beszélgetni vele a védekezésről, a kapható betegségekről stb.
2014. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
Akiket én ismerek, 14-16 között vesztette el a nagy részük. Nem ez a része a lényeg, hanem az, hogy innentől őszintén, maguktól kérdezhessenek és mondhassák el neked, ami történik velük. Bárki bármikor kezdi el, a felvilágosultság, a felelősségtudat és a bizalom feléd, szerintem ez a három ami a legfontosabb. És ez tényleg független attól, hogy épp ki mikor veszti el, mert ugyanúgy rossz ha egy 17 éves a felelőtlen, és ugyanúgy hatékony, ha egy 14 éves elővigyázatos. Szóval csak türelemmel viszonyulj hozzá, mert ha most az az érzés születik meg benne, hogy "bárcsak ne mondtam volna el, többet se mondok ilyet el", abból csak a baj lesz!
2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%

Fáj az igazság. :-)

#4 voltam. :-)

2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%

Miért lettem lepontozva. Én pont 24 évesen veszítettem el, semmivel sem voltam érettebb és a nemi életem sem lett ettől megfontoltabb vagy jobb.


Jobb lett volna 17 évesen szerelmesen, amit a kedves szüleim tiltottak és lebeszéltek az összes nekem tetsző fiúról.


Nem a nagykorúság elérésével 18 évesen leszünk érettek a nemi élethez. Egy 14 évesben tombolhatnak a hormonok annyira, hogy igénye van a nemi életre. Miért jobb, ha magának csinálja répával otthon? Azt fogja megszokni, nem egy normális férfi nemi szervet.

2014. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!