Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem ismerem apámat! Ti mit...

Nem ismerem apámat! Ti mit tennétek a helyemben? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem ismerem az apámat,viszont tudom ki az! Facebookon már meg is találtam,de neki van egy másik családja...Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom,mert anyám valamint a nevelőapám teljesen tönkre tesznek. Elküldenek dolgozni,a pénzt elveszik.Az egész házban el takarítok,mindent nekem kell csinálni,emelett majdnem kitűnő tanuló vagyok...Nem járok el sehova,mindent megteszek es mégis ezt csináljak velem! Irjak apámnak?? Vagy várjam meg,vagy szökjek el? Vagy mitevő legyek?

Kérlek,adjatok valami tanácsot! 17/L



2015. szept. 20. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Facebookon semmiképp se keresd meg, próbáld inkább személyesen, ha nincs nagyon nagyon messze.

Ha mégis facebook, akkor próbáld magad a legjobb színben feltüntetni, fotókkal, amit úgy gondolsz, apukádat megnyerheted vele.

Biztos nem fog elutasítani, csak a családja...lesz rizikós ilyen értelemben.

2015. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogod az apádat érdekelni, ha eddig nem keresett. Elszökni fölösleges, mert visszahoznak, különben is miből élnél és hol. Ha leérettségiztél, akkor függetlenedhedsz, bár nem lesz könnyű, mert annyit nem keres az ember, hogy albérletet is tudjon fizetni meg éhen se haljon.
2015. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, ha 17 évig annyira nem érdekelted apadat, hogy semmilyen kapcsolatot nem tartott veled, akkor nem kellene még csak irnod se neki. Hamarosan nagykoru leszel, akkor elkoltozhetsz és a saját lábadra allhatsz
2015. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Masodikkal es harmadikkal egyerertek. Ha eddig nem volt apad rad kivancsi, akkor ezutan se fog. Ne alazkodj meg neki soha soha! O nem fog rajtad segiteni, tapasztalatbol beszelek.!

Ugyanilyen az en apam is es a lanyom apja is!

2015. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem várj még kicsit amíg 18 leszel, legjobb lenne ha saját lábra tudnál állni, csak sajnos ehhez külső segítségre lesz szűkséged.
2015. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj neki 1 levelet, mert lehet ,hogy anyukád nem akarta anno ,hogy tartsa veled a kapcsolatot. Hallgasd meg az ő indoklását is , hogy miért nem keresett az elmúlt években.
2015. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os!rossz ötlet!
2015. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Neuhauser László ***** válasza:

Válaszolóknak:


Azt mondjátok rossz ötlet, ne keresse az apját?

Tehát felejtse el, és ne is próbálja felvenni vele a kapcsolatot?


Szerintem incs veszteni valója

Őszintén iagz én ismertem apámat, de nélküle nőttem fel, majd anyám tudtán kívül (később megmondtam neki) felvettem vele a kapcsolatot, igaz én 19 voltam de még anyámnál laktam

Azóta is beszélek vele időnként, és mindkettejükre figyelek

2015. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak kiábrándítani, de ha az apád 17 év alatt egyszer sem keresett, gondolod, hogy ennyi év után érdeklődne irántad? próbát azért tehetsz, hátha kisül belőle valami jó. a helyedben az osztályfőnöködhöz fordulnék az otthoni problémáddal, ő értesítheti a gyermekügyiseket és akár ki is emelhetnek téged a családból. ha viszont ez sem jön össze, továbbtanulni jelentkezz olyan suliba, ami minél messzebb van a családodtól és csak olyankor járj haza, amikor feltétlenül muszáj. tudom, hogy ez így egy kicsit meredeken hangzik, de az írásodból azt veszem ki, hogy bármire képes lennél azért, hogy elköltözz. elszökni semmi értelme, mert kiskorúként úgyis hazavinnének, abból pedig gondolj bele, hogy milyen botrány lenne otthon. kitartást és sok szerencsét.
2015. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!