Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyum megenged...

Mit tegyek hogy anyum megengedje? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Nem merem megkerdezni anyum hogy leborotvalhatom-e a honajam...igaz hogy meg nincs meg,de eleg zavaro...minden baratnomnek megengedtek,pedig meg nekik sincs meg. Hogyan kerdezzem meg? 12/L

2015. szept. 20. 20:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Minek kéne megkérdezni? Bemész a boltba és veszel el csomag borotvát, vagy hideg gyantát, vagy amit akarsz, és megcsinálod.
2015. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Pont igy es ha megkérdezi miert akarod akkor ne azt mond, hogy Mar mindenki leborotvalta, inkabb azt, hog zavar es gaznak érzed


Módjuk szerintem semmi köze ehhez a mensinek

Mármint úgy, hogy megengedi-e :D


Nekem kb 1 éve jött meg, de mar előtte is szortelenitettem:D


15/L

2015. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi köze van ennek ahhoz, hogy meg van-e?

Szőrös? Akkor nyugodtan mondd, hogy zavaró, ciki, pl. tesiórán, meg egyébként is nyáron ujjatlanban.

2015. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
1%

Nekem anya nem engedte a mellrák miatt.

Én inkább nem hordok ujjatlant,minthogy másoknak megfeleljek.Senki nem várhatja el egy férfitól/nőtől/lánytól/fiútól, hogy szőrtelenítse magát!

És ha először csinálod megvághatod magad,ami hetekig fáj.

Ha neked ezek ellenére is "bejön",hogy "kövesd a divatot" akkor ok.

2015. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Elé állsz és elmondod neki amit ide kiírtál. Mondjuk anyudhoz odamész és elkezded: Figyu anyu, elkezdett nőni a hónaljamban a szőr, nagyon zavar és hiába mosom meg rendesen állandóan büdösebbnek érzem magam, nagyon zavar, levághatom?

Ennyi.

2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Úr isten 4es... Pont az ilyen agyhalottak miatt nem meri ez a szerencsétlen se megkérdezni...
2015. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 5-ös! Nagyon el vagy varázsolva! Meg az anyukád is csak jó kifogást keresett! Semmi köze a mellráknak a hónalj-szőrtelenítésnek(ha így lenne akkor mindenki aki levágja/gyantázza rákos lenne). Ha pedig elvágod nem fáj hetekig, maximum fél órát se! Gondolkozz már! Ha megvágod az újad az sem fáj hónapokig!! Anyukád jól rád ijesztett, gratulálok az elrettentési technikához!

Én 32 éves vagyok, 20 éve borotválom magam, de ekkora baromságot még soha nem hallottam ellenvetésként!

2015. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat!4-est akartam írni!
2015. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Fogod anyád borotváját és fürdés közben lehúzod, előtte szappanozd be. A szőrt meg mosd ki a borotvából. Nem kell ezt bejelenteni.
2015. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

4-es: [link]


De tényleg, bemész a DM-be, és veszel pár eldobható borotvát. Borotvahab helyett ajánlom a testápolót.

2015. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!