Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Járt már valaki sikerrel...

Járt már valaki sikerrel végrehajtás kérésével gyermektartáshoz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 11:49
 1/5 anonim válasza:

Igen, a volt feleségem. Bejelentett munkaviszonyból letiltással.

De úgy tudom, ha van ingatlan vagy ingóság, a végrehajtó azt is viheti, ha nincs bejelentve az adós (feketén dolgozik).

2015. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én gyeremekem apja nem fogja fel, hogy nem azért adom be végrehajtásra, hogy vele kiszúrjak, hanem mert ha lenne valaha végre egy negatív foglalási jegyzőkönyv, akkor megelőlegeznék, vagy egyáltalán nem számolnák bele a jövedelmembe azt is, úgy, mintha megkapnám. Megteszik. Komolyan. Imádom. Full egyedül nevelem a gyerekeim, 10000 ft/gyerekről van szó, évek óta nem kapom meg, de sehol semmi. Nem látogatja őket, karácsony, születésnap, tök mindegy, mindnen zéró. Étterme van. Vállalkozó. Átiratott mindent a rokonaira, így elvebn még éhenhalni sincs pénze. Nem, ez nem szomorú. A szomorú az az, vagy inkább tragikus, hogy ennek az embernek én gyereket szültem, nem Ők választották az apjukat, én voltam barom. Ez van. Dolgozom 2 helyen, megélünk.
2015. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. AZ Unokatesóm férje ült is miatta, igaz ez 10x éve volt. Barátnőmnek az állam előlegezi, mert nem tudtak mit behajtani.
2015. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes! Totál megértelek. Engem 3év együttélés után 5 hónapos terhesen hagyott itt a kedves gyermekem apja. Azóta nem láttam, csak a bíróságon egyszer.

Ő sosem látta a lányát, nem érdekli... Most egy éves.

Igen, én is jó nagy barom voltam, hogy nem láttam ki is ez az ember valójában.

A bíróságon elismerte a gyereket(aki

2015. okt. 6. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:

az én nevemen van), elvállalta a gyerektartást, de soha egy fillért sem fizetett.

Az a baj, hogy az Isten barma nem képes felfogni ésszel, hogy ugyanannyira az ő gyereke, mint az enyém és gondoskodni kellene róla.

Jelenleg végrehajtónál van az ügy.

Ő külföldön dolgozik, a kinti bejelentett fizetéséből pedig nem lehet letiltani.

Pedig havi 800 ezret keres.

2015. okt. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!