Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apa nélkül vagy...

Szerintetek apa nélkül vagy egy ilyen apával jobb a gyereknek?

Figyelt kérdés
Pàrommal sokat veszekszünk, sokszor màr a szakìtàson gondolkodunk. Szerinte, ha külön vàlunk akkor a gyerek depressziós lesz, hogy apa nélkül nő fel. Szerintetek mi lenne a jó megoldàs?
2015. szept. 26. 14:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A gyerek előbb lesz depressziós az állandó vita miatt.

Párod nem akar mégsem lelépni, és megpróbál hülyére venni, hogy maradj.

2015. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én is apa nélkül nőttem fől, és nem lett semmi bajom. az apa jelenléte nem oszt vagy szoroz, sokszor jobb is, ha nincs. anyuval folyton gusztustalanul beszélt (nem kiabált vele, viszont folyton sértegette), engem pedig vert. a válás után nehéz, de viszonylag békés életünk volt fölösleges dráma nélkül. szerintem te sem akarod, hogy a gyereked így nőjön fel, de nem mersz lépni. én a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból, mert úgy nem lehet békés, egészséges gyereket nevelni, ha a szülők folyton fasírtban vannak.
2015. szept. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!