Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor anya elmegy itthonról...

Mikor anya elmegy itthonról nevelőapám teljesen kifordul magából. MIÉRT?

Figyelt kérdés

Persze meg mikor anya itthon eljàtsza a mintaapát, hogy jajj de szeretlek meg minden. De mikor elmegy anya, akkor mintha kicserélték volna.

Leordítja a fejemet mert a nadrágom nem volt a helyére rakva. Ha ebédelünk, egyszerűen elémb*ssza az ételt, hogy egyek már. Egy mondat tőle: "Addig nem kelhetsz fel az asztaltól ameddig nem eszed meg a kaját!"Folyton azt kapom tőle, hogy úgyse értesz hozzá, hülye vagy ehhez stb. Már reggel 7-kor azt akarja, hogy tanuljak, mikor még álmos vagyok.(9-kor már ágyban vagyok)

Van olyan ha nem csinálok meg valamit akkor megver. Ezt elmondtam anyának, de nem hisz nekem.Azt mondja azért csinálja mert szeret, de szerintem k*rvára nem. MIÉÉÉRT?



2015. szept. 28. 20:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
14/F
2015. szept. 28. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Vedd fel telefonnal és akkor megtudod mutatni anyudnak, hogy milyen durva.
2015. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Anyad is megeri a penzet...nem hisz neked?? Milyen anya az ilyen?

Hany eves vagy?

2015. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14/Fiú
2015. szept. 28. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

A nevelőapád egy kétszínű gyerekbántalmazó seg_fej.

Beszélj az iskolában valakivel,keress olyan tanárt, akiben megbízol,kérj tanácsot tőle.

Jól írták itt,vedd fel telefonnal, találsz hozzá alkalmazást.

Megver téged?

Nem tudom mióta vannak anyukáddal együtt,de nagy az esélye, idővel anyukád is kapni fog tőle....

Ki kell tenni az életetekből ezt a gyökeret,minél előbb, annál jobb.

2015. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
4%
Azért mert beteg a nevelő apád...Van barátnőd?xD 13/L
2015. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Vigyél fel 4-5 havert és verjétek meg vascsövekkel.
2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe minimum a hangrögzítést bekapcsolnám a telefonon ha van. Zsebedben nem feltűnő és az aksit se zabálja annyira, nem úgy mint a kamera. Azt könnyen kiszúrná.
2015. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy készíts telefonnal hangfelvételt. Akkor lesz bizonyítékod. Sok sikert kívánok!
2015. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Halljam arcok!

Miért lettem lepontozva?

Milyen hülyeségeket írtam?

2015. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!