Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor hallom 12-13 éves...

Amikor hallom 12-13 éves lányok szájából hogy "hú hétvégén de beb*szok? Ezt otthon is így tudják?

Figyelt kérdés
szó szerint így fogalmaztak lehettek vagy 13 évesek de ők mit akarnak inni vagy kivel meg mikor és miért?Meg mégis mennyi alkoholt ihat meg egy ilyen 40 kilós lány?szerintem 2 felestől meghalna de annyira hangoztatják h mikor hol mennyire itták le magukat...
2015. okt. 2. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
max a kakaótól
2015. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Látom nem jártál mostanság "buliban", én múltkor lementem de meg is bántam. Iskolában éreztem magam, konkrétan tinikkel volt teli a hely és 14 évesek kacsingattak rám (28 vagyok). Ja és valamelyik kis retek lenyúlta a koktélom...isznak ezek mint állat. Kint kannást meg mindent, bent meg lehúzzák a másikat piával...
2015. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon szánalmas, mi lesz ezekből?
2015. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Én a múltkor egy 13-14 éves lánytól hallottam, hogy mennyire beaszott, mit csinált és kivel csinálta, majd vasárnap reggel tökre másnapos volt, de apu annyira aranyos volt, hogy csinált neki levest, tök cuki volt. Na most én csak 22 vagyok, és mélyen elítélem a gyerekverést, de ezért akkora pofont kapott volna, hogy rögtön kijózanodik.
2015. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Ezek alja emberek, nekik ez a legnagyobb dicsőség számít az ivás mintha kb. lediplomáztak volna vagy mintha kb. más nem tudna inni. Megvan minden rétegnek az értékrendje, de ők az aljanépe, és ez számít nagy dolognak.
2015. okt. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Én is csak erre tudok gondolni, hogy értékrenddel nem rendelkező családokban divat gyerekként lerészegedni, összefeküdni mindenkivel, cigizni....
2015. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

14 évesen en is ittam.. anyam tudta (1 borsodi sor volt..)

Nem lettem részeg. .

De ez mamar "divat".

Ha az en gyerekem.jonne haza részegen 13 évesen a fal adna a masikat.... es amugy is. Ez az egesz nevelés kerdese....

2015. okt. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
81%
mai tinik körében ez a divat, ettől lesz vki menő. Nekünk is megvoltak anno a magunk kanyarjai, de középsuliban, annak is ink már a vége felé. De mi nem is dugtunk 14 évesen... Ez van, ma már nagyon hamar fel akarnak nőni a tinik, csak agyilag nem tudnak megérni hozzá. Tisztelet a kivételnek, mert szerencsére akad nem kevés.
2015. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

15 éves lányom van, sose volt részeg. Tudom, hogy próbálta már a cigit és a piát, de részemről ez nem gond. Örülök, hogy elmondja itthon. Én a baráti társaságában mindenkinél azt tapasztalom, hogy normális. Ő is elmesélte, hogy osztálykiránduláson volt aki túlzásba vitte a piálást. Én ezt mondjuk nem ítélem el, honnan tudhatná bármelyik fiatal, aki nem szokott inni, hogy hol a határ.

Egyszer haza jöhetne úgy a gyerekem, hogy kiütötte magát, nem szólnék érte. Azt vallom tanuljon mindenki a saját kárán, épp elég neki, hogy sz.rul van akkor is, és másnap is. De biztos nem hagynám, hogy ebből rendszert csináljon.

2015. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

nem járok bulizni. egy kivételes esemény miatt mégis elmentünk egy társasággal.

én 30 vagyok, a társaságban olyan 25 és 40 között voltak a többiek.

Debrecen, belváros, egymás mellett vannak a szórakozóhelyek.

az utcán ordibálnak, visongatnak, sikítoznak, nevetgélnek........ kb. 14-16 évesek. és beengedik őket, és vehetnek alkoholt is. nagyon gyerekek voltak még, mégis velük volt tele az éjszaka. csak pislogtam.

pedig a 30 évemmel még nem tartom magam öregnek.

2015. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!