Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnád otthon, ha a...

Hogyan fogadnád otthon, ha a 17 éves fiadnak 32 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 07:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

" Én tényszerűen tájékoztatnám a női szexalitás

hipergámiájáról, arról, hogy a nők részéről őszinte

szerelem nem létezik"

azért mert nem volt szerencséd még olyan nőt találni, aki őszintén szeret, kérlek ne àltalànosíts!


kérdező : szerintem ez nem lesz hosszú életű. én nem szólnék bele, de a nőt attól még lúzernek tartanàm. ennyi idősen nem itt kéne tartania, hogy kamasz fiúkkal van. ez az én véleményem, de nem szólnék bele a kapcsolatba.

2015. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Az öcsém volt osztálytársa 16 éves volt mikor összejött egy 32 éves hölggyel, akinek van két gyermeke. A mai napig együtt vannak. 20 éve. Nem kisebség, nem vallási alapon, teljesen áltlagosak.
2015. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Elmagyaráznám neki, hogy a harmincas, gyerekre éhező pánikoló nők életveszélyesek, és akkor is húzzon gumit ha éppen alszanak. Egy gyerek hazavágná a jövőjét, és amint megtörtént a baj a fiú jogai megszűnnek létezni. Megmutatnám neki a maunika só azon részét amikor a cigánygyerek felcsinálta azt a fehércigány nőt, és hogy hiába volt 16 éves az is, nem tehetett semmit, jogilag neki is be kell szállnia az eltartásába, és onnantól a jövője le van írva. Ha ettől nem ijed meg, akkor hülye gyereket neveltem.
2015. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Volt mar ez a kerdes, nem is egyszer.


Nem helyeselnem, ugyanugy nem ha a 17 eves lanyomnak lenne 32 eves baratja.

2015. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Néhány harmincas-negyvenes férfit olvasva itt nem lep meg, hogy nem talál normálisat köztük a nő...

Jó részük egy szinten van egy érettebb 17 évessel, vagy még lejjebb. Csak a 17 éves még nem olyan megkeseredett, mint ők.


Kérdező, nekem sem tetszene, de sokat nem tehetsz.

2015. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
56%
Ajajaj drága, csak nem bal lábbal keltél fel ma reggel? :D A csúnya néni összetörte a szíved és ettől rögvest megvilágosodtál?
2015. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

2. vagyok

én magamról tudom, hogy évek óta őszintén szerelmes vagyok, szeretem a párom mindennel jobban. nem a mesek világából merítettem. üdv

2015. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon kiakadnék és nem örülnék neki. De ennek ellenére normálisan viselkednék. Nem szeretném, ha megromolna a kapcsolat, mert akkor nem bízna bennem és nem mondana el semmit sem. És azért szeretnék tudni róla, hiszen nem mindegy, hogy a nőnek milyen szándékai vannak. Lehet rossz is, jó is.

Nekem felnőtt nőként nagyon fura lenne egy gyerekkel kezdeni, nem tudnám elképzelni, kissé betegesnek is tartom.

Viszont! Történt ilyen a baráti körben. A pár már 15 éve együtt van, boldog családban. A szülei viszont ezért kitagadták a fiút, semmi kapcsolatuk nincs azóta.

Nekem fontosabb lenne a fiam boldogsága és hogy megmaradjunk családnak, mint a társadalmi elvárások.

De azért persze félteném és nagyon figyelnék, hogy mi van.

2015. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%

Az egész élet egy nagy illúzió de mondhatjuk parasztvakításnak is,kinek hogy tetszik jobban.

A szerelemnek látszó valami pedig a legnagyobb átverés az egész életben.Leegyszerűsítve a dolgokat az egyéni szükségletek kielégítése és a boldogságnak mondott valami hajkurászása tölti ki az emberszabású idióták mindennapjait magasztos köntösbe bújtatva.


Joker

Ui:nem tudom ki ez a büdös nyúl,de nagyon +látta a lényeget a dolgok mögött

2015. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ. Ha a barátnő független akkor a törvény nem szól róla semmit és én úgy vélem hogy talán nekünk se kéne. Reméljük 17 évesen a biztonságos szexről, terhességről van tudomása. Kissé paranoiás ám igen jó tanács hogy saját óvszert használjon, nehogy baj legyen.


Más a helyzet ha a hölgy így vagy úgy befolyással lehet rá. Ebben az esetben így fogalmaz a törvény:


Az a 18. életévét betöltött személy, aki 14. életévét betöltött, de 18. életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Tehát, mittudomén, a kérdés néhány szavából nem derül ki, de ha a barátnő a szülők munkahelyén ismerős, ne adj isten, valamelyik tanár ismerős akkor bizony iszonyú vékony jégen jár a pár.

2015. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!