Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, ha esténként a...

Miért baj, ha esténként a kocsmába vagyok? Szerintetek is baj?

Figyelt kérdés

Falun élek, felnőtt vagyok, pár hónap és 20-at töltöm, dolgozok. Régen voltak problémák velem, ittam, berúgtam, sokat jártam a kocsmába, de azóta jött valaki az életembe és megváltoztam és nem iszok alkoholt vagy csak 1-2 üveg sört. Most újra össze haverkodtam egy régi haverral és le mentünk múlthéten hétvégén a kocsmába. Kettő üveg sört ittam.

Eddig csak billiárd volt, viszont most hoztak csocsót és már Péntek óta esténként/Délután le járunk és csocsózunk max 9-10-ig!

Pénteken és szombatok együttvéve meg ittam 3 üveg sört, de nem is az a lényeg.

Lent voltunk tegnap is 3 órát csocsóztunk és csak kólát ittam.

Most ez miért baj? Itthon meg vita van ez miatt, hogy én le járok a kocsmába stb..stb...

Nem iszok, ha igen maximum szombaton 1 vagy 2 üveg sört, de inkább kólát iszok és csak a csocsó miatt járunk le. Haver hívott, hogy menjünk ma is 5-kor este, de hallották és már ez miatt is vitatkoznak velem.

Hiába mondom, hogy nem iszok alkoholt, az én pénzem én kerestem, de csak tudják 50ft-al működik a csocsó és azt sem én fizetem minden körben, sőt van amikor a házvendége vagyunk, mert annyit játszunk, felnőtt vagyok stb...már nem tudok érveket mondani nekik.

Nem vagyok függő tőle, csak most szabadságon vagyok szerdáig, egész nap itthon vagyok és unom magam, legalább este kimozdulok kicsit és úgy gondolom nem csinálok semmi rossz dolgot.

Most ez szerintetek is baj?


2015. okt. 5. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Menj csocsózni, de ne minden nap. Lehet, hogy jól esne nekik, ha segítenél otthon, hamár úgy is unatkozol.
2015. okt. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!