Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapcsolattartás megakadályozás...

Lisett kérdése:

Kapcsolattartás megakadályozása és annak következményei. Az elméleti lehetőségeket tudom, a gyakorlatban viszont nem. Tudni szeretném, van olyan köztetek aki akadályozta a láthatást, elvitelt és mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsolattartást meg akadalyozasahoz kérdező te keves vagy ....ugyanis errol is kel bírósági végzés.

Es nagyon komoly indokkal kel érvelni!


Ha te onszantadbol megtiltod akkor feljelentés tehetnek ellened,de ha rossz hatással van a (kapcsolattartás)akkor neked kellene minel elobb bírósághoz fordulni.

2015. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem engeded el a gyereket és a másik szülő feljelent, akkor először pénzbírság, ha az se segít, akár a másik szülőhöz is kerülhet a végén a gyerek, mert kiskorú veszélyeztetése ha tiltják a másik szülőtől.

Ha komoly okod van amiért nem akarod engedni (pl. alkoholista lett az illető), akkor mindenképp kérvényezd jogi úton a láthatás megváltoztatását. Olyan láthatás is van, hogy a családsegítőben történik az ott dolgozók felügyelete mellett, és akkor a gyereket nem fosztod meg a másik szülőtől, de aggódnod sem kell, hogy valami történik, mert ott vannak a családsegítősök és közbelépnek ha gond lenne.

2015. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanugy nincs követezmény mikor a pasi baszik a gyerekét látogatni pedig az ugyan ugy tövény mint a visszály, a gyt fizetéséről már ne is beszéljünk
2015. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam az elméletet tudom! Tudom pénzbírság, ismerem az összegeket. Nem erre vagyok kíváncsi. Arra vagyok kíváncsi hogy a gyakorlatban mi zajlik? Hiszen elvileg sok apukának kéne csücsülnie mert nem fizet, de még egyről sem hallottam. Csak olyan írjon akinek TAPASZTALATA vam Pl nem engedte el a gyereket és mi történt...
2015. okt. 12. 00:53
 5/5 Csurmi ***** válasza:
Fejlemény? Nagyon megkoszonnem ha megosztanad hogy hogy alakult azóta a dolog.
2016. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!