Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érez egy 8, és egy 10...

Mit érez egy 8, és egy 10 gyerek akik nem láthatták az apát 8 hónapig, és ez idő után az apa lemond a kapcsolattartásról. Mit fognak mondani, érezni, ha megtudják?

Figyelt kérdés
Utolsó kapcsolattartás karácsonykor volt, azóta semmi, csak a gyámügy állandóan. Már januárba nem tudtak akarni jönni. Így fájó szívvel, és nehezen, de lemondtam a kapcsolattartásról.

2014. júl. 23. 15:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Mi van? A gyerekek nem mentek oda hozzád, és te lemondtál a kapcsolattartásról?

Hát nem neked kellett volna menni a gyerekeidért? Vagy rosszul gondolom?

8 hónap után amúgy hogy vagy képes lemondani róluk csak úgy? Úr Isten mintha 80 évről beszélnénk.


Fejtsd egy kicsit ki ezt a kérdést, mert szerintem sokan neked ugranak majd a körülmények ismerete nélkül.

Legalább azt írd meg, hogy mozgásképtelen vagy, az mentség lehet ami melletted szólna.

2014. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te vagy az apa, aki nem tudja tartani velük a kapcsolatot? Mi volt a probléma 8 hónapig?
2014. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van . Már elegen volt a gyámügyből, mert az ex hetente járt be jelenteni, ha volt sapkám azért, ha nem akkor meg azért. Járnak valami hitgyülekezetbe, ahol teljesen átformálódtak agyilag. Az exnek egy problémája van : másik kapcsolatom van, akit a gyerekek annak idején mégis elfogadtak teljes mértékbe. A gyerektartás napi rendszerességgel fizetve van, a gyülekezetbe nem akarnak járni, de ez nem érdekel senkit. Megígérte az ex annak idején, válás előtt nem sokkal, hogy addig jár, amíg tönkre nem tesz agyilag, és anyagilag.
2014. júl. 23. 15:53
 4/47 anonim ***** válasza:
91%

Miért mondtál le a kapcsolattartásról? Ha be is járt a gyámügyre, valamit mondania kellett, amit ki is vizsgáltathattál volna. Ha nincs igaza, akkor nem tudja megakadályozni a láthatást.


Most a gyerekek annyit éreznek, hogy az apjuk a lehető legrosszabb megoldást választotta. Persze csak ha kötődnek hozzád.

Lemondtál róluk. Ezzel az exed nyert, a gyerekeid vesztettek.

2014. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki nyert, és ki veszített. A lányom a 10 éves, azt mondta 8 évesen hogy ő nem akar már élni sem ha nem láthatja az apját. A gyámügy semmire nem való.
2014. júl. 23. 16:08
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

Nem értelek de komolyan.

Van két gyereked, akik abból amit írsz úgy tűnik ragaszkodnak hozzád.

Van egy szektás exed, aki mindennel feljelent. Te meg erre megfutamodsz.


Szerintem ha még nem végleges ez a lemondás, vagy visszafordítható, légy már férfi a gyerekeid érdekében, és vedd fel a kesztyűt.

A lehető legrosszabb döntést hoztad, amit apaként hozhattál.

2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
Válófélben lévő anyuka vagyok, és őszintén tanácsolom neked, hogy ne mondj le a gyerekeidről. Lehet, hogy most lesz pár nagyon nehéz éved, mind lelkileg, mind anyagilag, de amikor már a gyerekek önállóan dönthetnek arról, hogy tartják-e Veled a kapcsolatot minden egyszerűbb lesz. De ha Te lemondasz róluk, örökre elveszíted őket. Szedd össze magad, és egy szektás nő hülyeségei miatt ne hagyd el a gyerekeidet. Hogy a kérdésre is válaszoljak: egyértelmű hogy nagyon csalódottak lesznek és haragudni, utálni fognak ezért a döntésért.
2014. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
3 éve váltunk el. Válás oka : részemről, napi 9 órás munka, mellett építkezés ennek az otthoni munkája, plusz éjszakai munka. Tehát 24 órából kb.21-22 óra aktív ébrenlét, és munka. Azért hogy minél gyorsabban kitudjunk jönni az albérletből. Ex részéről: munkahely nincs, aktív otthonlét alapvacsora 2 nap alatt készül, beköltözés után kizár. Ezért részemről novemberi autóbaalvás éjszaka. Majd válás. Aznap közli, meg már előtte is: tönkreteszlek, egy gatyád nem marad. Rendőrség, gyámügy ismerőse van. Ha bizonyítanom kellett valamit, volt mivel, de nem fogadták el. Következő lépésem : katonai ügyészség. Na ez már 2 év után, de már nincs energia. Nem iszom, nem dohányzom, soha meg nem ütöttem. Most meg ott tartok, hogy már annyira rámszállt a gyámügy, hogy más kiutat nem láttam.
2014. júl. 23. 16:43
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
Mivel tudott rád szállni a gyámügy? Olyan nincs, hogy alaptalanul vádolnak, és te tehetetlen vagy. Mert ha így van, akkor tegyél panaszt feljebb. A gyámügynek is van központja, vagy ellenőrző szerve.
2014. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
4-nek : vizsgálni vizsgált a gyámügy, még nagyon is, hónapokig, csak nem jutottak sehova.
2014. júl. 23. 16:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!