Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok hazudozna arról hogy hova megy, és megtudnátok, hogy többször is egy tőle 19 évvel idősebb pasinál aludt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 09:12
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
21%
Igaz, hogy en csak 15 vagyok, de leirom a velemen
2015. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
23%

Bocsi. Tehat az elso vagyok.

Szerintem ha eltiltod a lanyod a kettotok viszonya romlani fog, de mivel nala joval idosebb a ferfi szerintem ezt az aldozatot megtehetned erte. Mivel akkor a ferfi 33 eves es vele szembe vedtelen. Nem mondom, hogy feltetlen rosszat akar, de soha nem lehet tudni.

2015. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%

Hát én eléggé ki lennék borulva, hiszen ezek szerint nem sikerült bizalmi kapcsolatot kialakítanom a lányommal, valamint azt sem sikerült megtanulnia, milyen veszélyei vannak bizonyos cselekedeteknek, hazugságoknak. Itt most a legkisebb gond az, hogy egy jóval idősebb férfihez jár át, sokkal nagyobb probléma, hogy rendszeresen hazudik arról, hova megy. Hol keresse így a szülő, ha valami baj van? Vagy mi lesz a gyerekkel, ha valami baj történik vele ott, ahol van?

Egyébként meg remélem védekeztek (nyilván te vagy a lány), mert ha én lennék az anyád, és teherbe ejtene egy felnőtt férfi, mehetnél hozzá nevelni a kölyködet.

2015. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs bajom a korkülönbséggel, hiszen a férjem és én közöttem is 13 év van, a különbség az, hogy én 22 voltam. Én azt sem engedném, hogy 14 évesen egyáltalán eljárkáljon itthonról, máshol aludjon. A 33 éves férfival meg elbeszélgetnék, hogy mi dolga egy gyerekkel, s ha nem akarja, hogy bilincsben vigyék el, akkor nagyon gyorsan szálljon le a lányomról.
2015. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%

Hazudozás miatt megbüntetném, elsőre mondjuk elvenném a telefonját, az elkövetkező pár hónapban az iskola lenne a kikapcsolódása. Elmagyaráznám neki, hogy a 19 évvel idősebb pasi beteg az agyával ha 14 évessel kezd ki (lenne 1-2 keresetlen szavam hozzá is).

A büntetés miatt ha elszökne a lányom hazahozatnám a rendőrséggel, s minden alkalommal új dolgot vonnék meg tőle, először telefon, aztán net, aztán barátok stb addig amíg megjön az esze.

2015. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
37%

Azt hogy a kedves szülő hibája ez egy 14eves kamasz igen is aludjon otthol!!semmi keresni valója mashol meg "baratnonel sem aludni"

Tul nagy porazra volt engedve aminek ez lett az eredménye!


A masik dolog pedig az higy mar az is hiba kedves szülő hogy magad sem tudod most mitévő légy!!

En mar azon is kiakadnek hogy sexualis életét létesített!! Mert gondolom nem csak aludtak!

En biztos elő venem a lanyomat es el is tiltanam,Nehogy mar azt csináljon amit akar egy kamasz"gyerek"

Most rovid pórázon tartanam nevelnem,azt csinalna amit en mondok!! Szepen vagy csunyan de megértettnen vele!

2015. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
33-éves férfival...nem semmi..idősebb nem akadt?! Ha az én lányom ilyeneket csinálna úgy b*nám földhöz, ahogy van.
2015. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%
Azt még hozzátenném, hogy utánaérdeklődnék (mivel nem vagyok témában) és ha megtehetem akkor feljelenteném szexuális visszaélés miatt, mivel a lányom 14-18 év közt van még de a pasas jóval 18 felett.
2015. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha a lyány elmúlt 14, akkor jogilag egy 50-60 éves brokit is pippanthat. Ez a része teljesen rendben van.

Ettől függetlenül Waffen SS üzemmódba kapcsolnék, és vér folyna.

2015. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Te a lány vagy kérdező vagy a szülő?
2015. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!