Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok hazudozna arról hogy hova megy, és megtudnátok, hogy többször is egy tőle 19 évvel idősebb pasinál aludt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 09:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%

"... gondolom valami buta falusi a család, ott ez a szokás, de úgyis nagy veszekedés lesz belőle."


Szerintem egyértelmű, hogy ez a kislány családjáról szól, az "otthol" szót így pedig pestiektől hallottam életemben először.

Bocs az offért..-)

2015. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%
Most őszintén, 14 évesen max. barátnőhöz engedném el úgy, hogy a szüleivel megbeszélem. Diszkó, ilyesmi kizárva. Amúgy nagyon bedühödnék, főleg azért, mert hazudik. De azért is, hogy ennyi esze van, hogy egy 33 éves palival hetyeg. Én tuti megmondanám neki, hogyha nagyon pasizni akar, akkor inkább korabelivel vagy max. 2-3 évvel idősebbel... azok sem sokkal jobbak, de ott nagyobb esély van arra, hogy vannak érzelmek.. egy 33 éves csak akkor akar vmit komolyan egy 14 éves, félig még gyerek tinilánytól, ha degenerált... a többség meg csak a szűk suncit szereti benne.
2015. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%
14 évesen nem kéne 33 éves fazonnal kavargatnia.
2015. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
53%
Ez leginkább a szülők hibája. Nemtudom milyen a lány, mert én pl 14 évesen még nagyon gyerek voltam,de voltak osztálytársaim, akik kinéztek 20-nak, s kb úgy is viselkedtek. A szülő ha látja, hogy a gyermeke felnőttesen nèz ki, akkor mégjobban oda kellene figyelnie rá, mert könnyebben keveredhet férfiak társaságába. 14 évesen nem kell discoba, bárokba engedni, máshol aludni meg végképp nem. Egyáltalán hol ismerkedett meg egy ennyi idős férfival? Gondolom eljár bulizni, akkor viszont nem is kell csodálkozni...
2015. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%
fel kéne emelni a beleegyezési korhatárt. a 14 túl fiatal.
2015. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%

lehet, hogy a fickót megkeresném pár barátommal, és "beszélgetnénk" egyet....

lányomat meg autóval hoznám vinném suliba, edzésre, és sehova nem mehet egyedül. mondjuk el se engedném sehova aludni a 14 éves lányomat, vagy ha el is engedem barátnőhöz, akkor felhívnám a barátnő édesanyját, hogy valóban így van-e, és szülői felügyelet alatt vannak-e a gyerekek...stb...

2015. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%
Katonai iskolába küldeném 8 évre
2015. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
49%

18 éves koráig szobafogság. Hoznám-vinném mindenhova, felügyelet nélkül egy lépést sem tehetne.

18 éves korától igen, akár a híd alá is, ha nem jött meg addig az esze.

2015. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
74%

Én most vagyok 19, nagyon emlékszem még milyen volt 14 évesnek lenni. Már nagyon bulizni akartam, a fiúk is érdekeltek, az első barátom is akkor volt. Sokszor eljátszottam én is a barátnőmnél alszom hazugságot, így aludtam ott először a (velem egy idős) barátomnál. Ha meg tényleg a barátnőmnél aludtam, akkor is eljárkáltunk a helyi kocsmába vagy diszkóba, és "nagyon későn" este 10 körül mentünk csak haza hozzájuk.

Szerintem egy 14 éves már nem gyerek, nincs értelme teljesen eltiltani mindentől. Ez az a kor, ahol én már engedném eljárkálni(persze nem éjfélig, nem bele a vakvilágba), ha lecsúszna egy-egy pohár sör vagy bor, azért sem szidnám le, ha vele kb. egyidős fiúkkal lógna, az sem lenne baj(persze a szexet ennyi idősen még nem támogatom). Mert ennyi idősen a legtöbbeket már érdekelnek az ilyen "felnőttes" dolgok, és ha teljesen elzárják tőlük, akkor bizony hazugsághoz fognak folyamodni, akkor pedig teljesen kontrollálhatatlan, hogy miket fognak csinálni, mint én is tettem régen, vagy mint itt a kérdésben.

Itt a legnagyobb gáz a 33 éves felnőtt férfival van. Komolyan elbeszélgetnék róla a lányommal(nem leordítva a fejét, nem őrjöngve, mert úgy nem jutnánk semmire, csak még jobban begubódzna és tovább hazudozna). Egy szerelmes tininél a tiltás csak olaj a tűzre, nem segítene. (Magamból kiindulva én annak idején az ablakon képes voltam kimászni, ha valahova nem akartak elengedni). Inkább megpróbálnám kideríteni, hogy a 14 éves lányom mit lát egy hozzá képest vénemberben, miért nem a vele egy korosztályban lévő fiúk iránt érdeklődik.

2015. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!