Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok hazudozna arról hogy hova megy, és megtudnátok, hogy többször is egy tőle 19 évvel idősebb pasinál aludt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 09:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
58%

30. válaszolónak üzenem, hogy a 14 éves az még igenis gyerek! Ne csússzon be egy pohár bor, vagy sör se!

16 évesen már kicsit más, de 14 még gyerek!

2015. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Missi_Key ***** válasza:
megpróbálnák olyan szülővé válni akiben megbízhat a saját gyereke anyira hogy ne érezze úgy hogy csak hazugságokkal lehet együtt a szerelmével.
2015. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
79%

14-es basszuskulcs, nehogy már a pasit állítsd be áldozatnak! 14 évesen a legtöbb csaj egy naiv kislány még, az is, aki nem tartja annak magát (tudom, mert én is voltam 14 éves kiscsaj, akit mindenki a koránál érettebbnek mondott). Az egy dolog, hogy egy 14 éves lány érdeklődik a fiúk iránt, esetleg úgymond "belezúg" egy nála 10-20 évvel idősebb férfiba is, de hiába 14 év a beleegyezési korhatár ebben a balkáni koszfészekben, nyilvánvaló, hogy egy 14 éves rohadtul nem érett a szexre, és éppen a 10-20 évvel idősebb pasi (vagy akár nő) dolga, felelőssége, KÖTELESSÉGE az, hogy ne használjon ki egy kisgyereket. De persze ebben az országban minden az áldozat hibája, az elkövetőt meg kötelező pátyolgatni.

Kérdező: először is elgondolkodnék azon, hogy hogyan sikerült úgy nevelni a lányomat, hogy ekkora dolgot eltitkoljon előlem. Másodszor megkerestetném a pasit pár ismerőssel a küzdősportos múltamból, és együtt kivernénk belőle a sz.rt is.

2015. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
45%
Van aki 14 évesen érett a szexre.
2015. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Biztosan nem engedném sehová utána jó pár hónapig,és elbeszélgetnék vele a férfiakról,és mindenről ebben a témában,ha eddig nem tettem . jaj :-/
2016. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
70%
akkora pofont lekevernék neki, hogy visszapattan a falról.
2016. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!