Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy még Ennyi...

Normális hogy még Ennyi idősen is ilyen büntetést kapunk?

Figyelt kérdés
Minket,14-15-16 éves fiúkat ha valami rosszat csinálunk,anyánk megver.Az osztályból elég sok srác van így. Igaz hogy nem vagyunk azok a tipikus jófiúk,de azért mégis...Nem durva egy kicsit hogy még ennyi idősen (kamaszkorban) is ilyen büntetést kapunk?

2015. okt. 11. 20:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
27%

Majd akkor háborogj, amikor huszonévesen is lekever egy alaposat, ha valami világbakiáltót teszel.

Amúgy anyukád lehet, nem tudja, veréssel nem sokat lehet elérni nevelés helyett.

2015. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
83%

A verés sosem volt megfelelő nevelési eszköz.

Az ilyen vadbarmok két helyzetben szoktak leállni: ha a gyerek nagyobb náluk és/vagy ellenáll.

Engem is vertek, semmire nem mentek vele, csak azt, hogy folyékonyan tudok hazudni/sunnyogni.

Bár leszokóban vagyok.

2015. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
61%
Engem amikor még régen vertek(nem nagyon, kicsit) akkor azután még én is megvertem magam, sokkal jobban, mindig tiszta lilafoltos voltam. Másnap mindig mentem suliba mondani a többieknek a sztorit. :D Beteg elme :D
2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
az is durva, hogy egyáltalán veréssel kell fegyelmezni :D
2015. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, és nem is hatékony, semmilyen korban sem. Azt viszont meg tudom érteni, ha anyátok időnként bekattan három kamasz fiútól, pláne, ha nem azok a tipikus jófiúk.:-) Nekem csak kettő volt egyidőben kamasz, az se volt fáklyásmenet, mivel ők sem a jófiúk, inkább a kaland- és adrenalinvágyók táborát gyarapították...Próbáljatok meg egy kicsit visszavenni, vagy legalább segíteni neki otthon, hátha jobban bírja úgy a gyűrődést.:-)
2015. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%
Miniszterelnök lesz belőletek, meglátjátok !
2015. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
8%
te hogy fegyellmeznél egy hözöngő kamaszt
2015. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

Nem, semmilyen korú gyereknél nem normális.

Az ostoba, tudatlan ember eszköze, ha erőszakkal akar bármit is elérni...

2015. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
17%
Anyád helyébe hoznám a bőrszíjat és azzal. Ebben a korban már az kell, mert látszik 14-15-16 év veréssel nem nőtt be a fejetek lágya.
2015. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
67%
A veréstől senkinek sem nő be a feje lágya.
2015. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!